Grupa Ultras Enigma przygotowała i zawiesiła na naszym stadionie transparent informujący o obchodach 110-lecia Polonii Warszawa, które przypadają na ten rok.
Już niedługo będziecie mieli możliwość dorzucić się do tej i przyszłych inicjatyw kibicowskich związanych z obchodami – czytamy na profilu facebookowym Enigmy.

1 kolejka
1/2 finału baraży


I tak trzymać!