7 thoughts on “Relacja z meczu z Legią II

 1. Gra nie powala, ale gramy dośc odpowiedzialnie. W końcówce jednak za bardzo się cofnęliśmy. Musimy wykazać więcej ruchu i wznowienia Lelenia muszą się poprawić (dużo błędów). Na razie nasi młodzieżowcy przykryci czapką przez wyjadaczy z CWKS . Musimy zwiększyć intensywnośc grania w środku oraz coś jeszcze dorzucić z przodu.Smuga na razie na plus.

  1. Akurat defensywa zagrała dzisiaj bardzo dobrze i bez głupiego błędu skutkującego utratą bramki, co się jej w tym sezonie nie zdarzało

  2. antyJW. Każdy człowiek ma jakieś swoje większy lub mniejsze fobie ale Ty masz do tego wyraźny problem z głową. Myślę, że w pensjonacie na Sobieskiego takiego kelnera jak Ty z chorą obsesją na punkcie kapitana Polonii – chętnie przyjmą.
   Jeśli nie odpowiadają Ci zawodnicy Polonii Warszawa to może zmień forum?

   W Polsce nazwiska piszemy z dużej litery. Taki kulturalny to nasz kraj, taka nasza tradycja i obyczaj okazywania szacunku dla drugiego człowieka.

 2. Brawo Polonia!!! Pokonanie Legii, w składzie której grało aż tylu zawodników z jedynki to balsam na nasze dusze. Polonistki i poloniści dziękują całemu zespołowi i sztabowi za zwycięstwo nad lokalnym rywalem. Duma nas rozpiera!!!

Dodaj komentarz