Trudne pucharowe losowanie polonistów

W V fazie warszawskiej fazy Pucharu Polski zagrają 3 drużyny. W tej rundzie do gry dołączają też zespoły IV ligowe. Niestety wszystkie nasze drużyny trafiły akurat na rywali z tego poziomu rozgrywek. Jedynym pozytywem tego losowania jest to, że wszystkie 3 spotkania zostaną rozegrane na Saharze. V faza ma zostać rozegrana w środę 23 września, ale szczegóły przekażemy w przyszłym tygodniu.

Dawid Keller, Piotr Sonnenberg, Krzysztof Koton

MKS Polonia Warszawa (u-19) – Drukarz Warszawa

Przed młodymi polonistami, którzy dominują w Ekstralidze Mazowieckiej i wiosną mają powalczyć o awans do CLJ bardzo trudne spotkanie, ale i dobry sprawdzian umiejętności. „Czarne Koszule” zagrają z vice-liderem IV ligi, który w zeszłym sezonie wygrał te rozgrywki, ale w barażu musiał uznać wyższość Błonianki Błonie. Rywal po 7 kolejkach IV ligi ma 16 pkt., tyle co pierwsza Victoria Sulejówek. Przeciwnika pomóc rozpracować będzie mógł Adrian Rowicki, który obecnie gra w seniorskiej drużynie MKS-u i jest też trenerem w akademii MKS-u. Zawodnik w zeszły sezonie był podstawowym graczem Drukarza. U rywala o polonistach sporo może wiedzieć natomiast Marek Kwiatkowski, który w zeszłym sezonie grał zespole u-19 MKS-u.

***

Polonia Warszawa S.A. (u-19) – Victoria Sulejówek

Podobnie trudne zadanie przed najstarszym rocznikiem akademii spółki. Poloniści zagrają z liderem IV ligi – Victorią Sulejówek. Rywal, tak jak i Drukarz Warszawa, w 7 kolejkach zdobył 16 pkt.

***

Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa

Najlepiej trafiła Polonia II, choć i tak trudno ją uznać za faworyta. „Czarne Koszule” zagrają z 7 drużyną IV ligi – Hutnikiem Warszawa. Przeciwnik po 7 kolejkach ma 11 pkt. na koncie.

Źródło: własne/ pilkanamazowszu.pl/ 90minut.pl

Author: muchomor

2 thoughts on “Trudne pucharowe losowanie polonistów

  1. Szkoda ze odrazu takich ciezkich przeciwnikow wylosowali …liczylem ze na ta runde trafia sie latwiejsi przeciwnicy no ale przynajmniej jak spadac to z duzego konia…bedzie ciezko ale nie niemozliwie…licze ze chociasz jeden zespol wyladuje w nastepnej rundzie …powodzenia .

Dodaj komentarz