Kujawa liczy na powrót Polonii na szczyt

Na łamach serwisu „ŁKSFans” pojawiła się rozmowa z nowym napastnikiem warszawskiej Polonii, Rafałem Kujawą. Były „Galernik” przyznał, że po decyzji o rozstaniu z Łodzią miał kilka ofert z wyższych lig, ale ale konkretnych ofert korzystnych dla mnie nie było. 

Piotr Kosiorowski, Rafał Kujawa

Kujawie, m.in. nie było po drodze ze Stalą Rzeszów. Finalnie trafił na K6, gdzie postawiono przed nim cel awansu do II ligi w przeciągu dwóch najbliższych lat. W aklimatyzacji pomaga mu Łukasz Piątek, z którym występował w ŁKS-ie. – Obecność Łukasza to dodatkowy atut, nie tylko dla Polonii, ale dla mnie. Na pewno pomoże mi w aklimatyzacji, zwłaszcza, że przenoszę się z rodziną do Warszawy. A w meczach będę liczył na jego dobre dogrania i asysty. A że potrafi grać w piłkę pokazał już dawno – powiedział ŁKSfans.

Na koniec napastnik został zapytany o to, które miejsce zajmie na koniec sezonu ŁKS i Polonia: – (…) To często powtarzany banał, ale jakże prawdziwy, że Łódź zasługuje, by grać w ekstraklasie. Podobnie myślę o Polonii Warszawa, bo to również klub z tradycjami i osiągnięciami sportowymi, ale tu najpierw trzeba awansować do drugiej ligi, a potem myśleć o kolejnych celach.

Źródło: własne / ŁKSfans

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz