Słoma i Roguski dołączyli do kadry Polonii

Strona oficjalna poinformowała o zakontraktowaniu dwóch zawodników ofensywnych. Tym samym potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni i możemy powitać dwóch młodych pomocników na K6.

Bardziej doświadczonym jest Kamil Słoma, który w poprzednim sezonie grał dla II ligowej Garbarni Kraków. W grodzie Kraka zaliczył 22 spotkania, w których zdobył 2 gole (oba w spotkaniach wyjazdowych – przeciwko Skrze Częstochowa i Legionovii). Wychowanek Orzełka Przeworsk w przeszłości grał dla Resovii Rzeszów, Ruchu Chorzów (zadebiutował w ekstraklasie przeciwko Górnikowi Łęczna) i rezerwach Pogoni Szczecin.

Kacper Roguski (a nie Maciej jak błędnie poinformowaliśmy za pierwszym razem), to 16-letni ofensywny pomocnik, który ostatnio grał w Ząbkovii Ząbki.


Trener Wojciech Szymanek chwali u Słomy przede wszystkim drybling, szybkość i przebojowość, natomiast u Roguskiego ambicję i charakter.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Słoma i Roguski dołączyli do kadry Polonii

  1. Podaję ciekawe info ze strony legioniści.com. W rozegranym na jesieni meczu MKS Ząbkovia -UWKS Legia U17, który zakończył się zwycięstwem młodych z Ząbkovii 9-2, Kacper Roguski strzelił 3 bramki i miał 1 asystę.

    1. Nie, z innej drużyny, niedługo ogłoszą.
      Ale liczę, że ściągną dwóch bo uważam, że takie są potrzeby

  2. Podobnie jak Norweg uważam, że w obecnym czasie pandemii koniecznie trzeba zatrudnić dwóch napastników. Znów podano, że w Lechii Gdańsk na zgrupowaniu wykryto koronawirusa u piłkarza obcokrajowca. Trzeba być ubezpieczonym.

Dodaj komentarz