Sidor dołącza do polonijnej kolonii w Grodzisku Mazowieckim

Do końca okresu letniego zostało kilka dni. Na tydzień przed pierwszym meczem żegnamy kolejnego piłkarza Polonii, Mateusza Sidora, który od nowego sezonu zagra dla trenera Krzysztofa Chrobaka w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Mateusz Sidor, Tom Dobek-Pietrowski

Sidor nie zdołał zadebiutować w seniorskiej Polonii. Był natomiast obiecującym obrońcą w drugiej drużynie „Czarnych Koszul”. Wychowanek UWKS Legia Bemowo rozegrał w okręgówce 9 spotkań.

W zespole Pogoni zobaczymy także Mateusza Dworaka, o którym jeszcze niedawno pisaliśmy, jako o potencjalnym wzmocnieniu naszych seniorów.

Do Grodziska kilka tygodni wcześniej wyemigrował Sebastian Kobiera. Kolonia expolonistów jest tam dość liczna: Damian Jaroń, Andrzej Krajewski, Kacper Łoś, Sebastian Przyrowski, Eryk Rakowski i Michał Strzałkowski jeszcze niedawno biegali w czarnych trykotach.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Sidor dołącza do polonijnej kolonii w Grodzisku Mazowieckim

  1. Jedynym wzmocnieniem z tej naszej czarnej armady w Grodzisku byłby Damian Jaroń. I to bardzo dobrze przygotowany. Do Michała Strzałkowskiego mam duży sentyment.
    Niestety oni wszyscy to zawodnicy do walki o utrzymanie w trzeciej lidze. My walczymy o awans i poszukujemy zawodników, którzy nam go wywalczą.

Dodaj komentarz