Kibice Polonii upamiętnili 76 rocznicę wybuchu PW’44

Kibice Polonii nie zapomnieli o obchodach wybuchu Powstania Warszawskiego. Z okazji 76 rocznicy Powstania złożyli wieńce ku pamięci bohaterów tamtych dni.

Fani „Czarnych Koszul” wieńce na Powązkach Wojskowych (dwa), na Polonii, przy pomniku Małego Powstańca oraz na Placu Krasińskich.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Kibice Polonii upamiętnili 76 rocznicę wybuchu PW’44

  1. Moja mama jak zobaczyła zamieszczone zdjęcia z wieńcami od polonistów pod miejscami pamięci powstańców to aż się popłakała. Oni tam z góry z tego lepszego półświatka patrzą i muszą być dumni z oddanych im honorów. Poloniści pokazali klasę. A legioniści tylko jeden wieniec przy grobie Nieznanego Żołnierza.
    Cześć i chwała bohaterskim uczestnikom Powstania Warszawskiego!!!

  2. Byłem na K6 o 17.00 , nikogo nie było ale przynajmniej cweluchow też nie . Wieniec bardzo ładny , a ich liczba – szacunek dla naszych Kibiców. Oby pan Nitot 22 Sierpnia był na stadionie. Mamy wówczas swoją najtragiczniejsza historię . A swoją drogą – ile jest boisk na których ginęli żołnierze w czasie I I Wojny Światowej ?

    1. A propos kibiców, z K6 wyszła grupa 20/30 osób około 20 minut przed godziną W, poszliśmy złożyć wieniec pod pomnikiem powstania Warszawskiego.

Dodaj komentarz