Symboliczny powrót Ekstraklasy na K6?

Na powrót do polskiego, piłkarskiego nieba będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Możliwe, że to oczekiwanie umilą nam piłkarze Polonii, którzy prawdopodobnie, od rundy jesiennej zagrają w strojach duńskiej firmy Hummel, w której „Czarne Koszule” występowały tuż przed degradacją do IV ligi w sezonie 2012/13.

Łukasz Trałka

Po degradacji klub z Konwiktorskiej grał już w sprzęcie Ziny, Tico (w tych strojach na przełomie wieków święciliśmy największe sukcesy), New Balance i Keezaa. Teraz po zakończeniu krótkiej umowy z tymi ostatnimi „Czarne Koszule” szukają nowego sponsora technicznego. Z tego co ustaliliśmy wśród rozważanych firm są mniejsze polskie firmy oraz Duńczycy.

Warto wspomnieć, że w 2018 roku Polonia wygrała konkurs organizowany przez Hummela („Ubierzemy Twoją drużynę”) [link]. A jak Wy odebralibyście ewentualny powrót duńskiej odzieży na K6?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Symboliczny powrót Ekstraklasy na K6?

 1. Fajna firma, dobry design, odbudowa marki Klubu razem z rozpoznawalnym sponsorem technicznym zawsze in plus. Ale nie to jest teraz najważniejsze, a transfery.
  No i pytanie, w jakiej cenie dla kibiców będą później koszulki Hummela

 2. wybór rozsądny ciekawe co teraz zaproponują.
  z innej beczki
  dobra …
  gdzie sie rozeszły koszulki Hummela, które pojawiły sie jako „cegiełki” po milion ojro. ?!?!

  100/100″ – STO KOSZULEK NA STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.”

 3. Pingback: his response

Dodaj komentarz