Polonijna historia wygrywa konkurs Hummela

Kilka tygodni temu na stronie Hummela pojawił się konkurs „Ubierzemy Twoją drużynę”. Dziś na stronie firmy pojawił się komunikat dotyczący rozstrzygnięcia. Wynika z niego, że Duńczycy wrócą na K6! 

Czy oznacza to powrót Duńczyków na K6? Przyszłość pokaże…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Polonijna historia wygrywa konkurs Hummela

  1. ciekawy jestem wzoru jaki zaproponują.
    nie oszukujmy się NB nie zaszalało z atrakcyjnością naszych strojów. choć nie zgadzam się co do tego że trzy komplety w tym czerwony są totalnie do bani, tu raczej można mieć pretensje co do doboru koloru zestawów na mecz.
    Jeśli nie schodzą to powinny być wykorzystywane do promocji kilku ludzi na trybunach dało by rade przyciągnąć gdyby do kupca karnetu/biletu nr.xxxx trafiła koszulka z podpisem Pieczary/Wojdygi/Marczaka/…/czy któregoś z byłych naszych piłkarzy, którzy czasem przewijają się na terenie /Piątka/Mąki/… można by kiedyś złapać Mierzeja / Wszołka/ itd. (gdyby się pojawili).

    1. Obecnych nigdzie, bo ten model nie jest już produkowany. Ostatnie sztuki zostały jeszcze w Sklepie.

  2. Skoro o strojach, to mam pytanie o sprawy powiązane, mianowicie o sklep oficjalny. Gdzieś ktoś napisał, że ten sklep to w jakiejś części prywata i zyski w większości nie trafiają do klubu. Czy to prawda? Czy ktoś ma jakieś pewne wiadomości w tym temacie?

    1. @timmek, sprawa wygląda tak, że mimo bardzo usilnych starań sklep nie przynosi żadnego zysku.

Dodaj komentarz