Wyganowska unika piłkarzy przed świętami?

„Gazeta Wyborcza” kontynuuje ciąg złych informacji, które docierają do nas z klubu. Po informacjach o odejściu Krzysztofa Chrobaka (jeszcze nieoficjalna) i Szymona Kamińskiego pojawiają się coraz to nowsze doniesienia o problemach finansowych Polonii…

Są granice wytrzymałości. Nie mówiąc o granicach przyzwoitości, którą w Polonii dawno przekroczono. Nie mamy trenera, nie mamy pieniędzy. Sportowo leżymy i kwiczymy, a gadamy o stadionie – mówią anonimowo piłkarze „Czarnych Koszul”.

Z relacji „GW” wynika, że powtarza się scenariusz z zeszłej zimy dotyczący kontaktów piłkarzy z zarządem klubu. – Najgorsze, że w klubie nie ma nikogo. Nie ma z kim rozmawiać – wściekają się piłkarze. Również nasze próby kontaktu z prezes Anną Wyganowską nie powiodły się – żalą się „Wyborczej” zawodnicy „Czarnych Koszul”.

Potwierdzają się także informacje dotyczące problemów finansowych klubu. Rosną zaległości wobec piłkarzy. Większość z nich nie widziała pensji od kilku miesięcy, a zaległości wahają się od dwóch do pięciu wypłat. Zawodnicy złożyli w klubie wezwania do zapłaty. To jedna z metod miękkiej windykacji. Jeżeli zawiedzie, strony mogą się spotkać w sądzie, a z zespołu będą odchodzić kolejni gracze.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

11 thoughts on “Wyganowska unika piłkarzy przed świętami?

  1. To jest jedyny klub na świecie we którym akcjonariuszom nie zależy na własnych akcjach

 1. Nikt z nikim już rozmawiać nie chce…
  Wypada to na koniec.
  Sponsor po rezygnacji pana Krzysztofa chyba zwątpł w sens odbudowy… Ostatnio liczyli na nowe transfery. 17.12 mieli ogłosić początek odbudowy Wielkiej Polonii… Klops…
  Piłkarze są zrezygnowani, ogólnie panuje grobowa atmosfera.
  Smutne święta na K6 się zapowiadają.

  1. Nie żartujmy, zmiana trenera to nic nadzwyczajnego. Nie wierzę że to może być powód rezygnacji kogoś, to ma kasę na transfery i zatrudnienie nowego trenera.

 2. Jezeli to prawda co Janio mowi a czemu mial by klamac…..w takim wypadku powiem tak umar Krol niech zyje nowy Krol czyli Mks macie inne rozwiazanie ….skoro sie stowarzyszenie ze spolka niedogadali to ja innego wyjscia niewidze …teraz zeby sie zjednoczyc tzn ci co zostali i czy sie podoba czy nie wspierac Mks w b klasie zeby Polonia przetrwala czyli od zera panowie ….trzeba w koncu odbic sie od dna przestac spekulowac i zrobic wszystko zeby odbudowac klub.

  1. Nie twierdze ze kłamie, tylko ze to za mały argument. W Polonię trzeba włożyć kilka milionów, przy takiej kwocie zatrudnienie dobrego trenera nie jest wielkim wydatkiem ani problemem.

 3. Tylko wszyscy co probowali rosadnie przejac klub niedoszli do porozumienia ze spolka…
  To ty myslisz ze znajdzie sie drugi Wojciechowski ktory dla dla spolki 4.5 miliona splaci zadluzenie i wsadzi pare baniek w skansen zarzadzany przez legijne wladze…..to jusz jest koniec niestety …
  Ja bym teraz liczyl na Mks tylko zeby dostali jakiegos sponsora ktory za rosadne pieniadze zrobi krok sportowy jak robi ostanio Mks i przy okazji jak zaczna dobrze grac i awansowac sponsorowi w reklamie to sie zwroci innej szansy ja tu niewidze a na spolke jusz zlotowki niewydam nawet jak zostanie.

Dodaj komentarz