Chrobak oficjalnie kończy współpracę z Polonią!

Potwierdziły się plotki dotyczące odejścia trenera Krzysztofa Chrobaka. Dziś informację o rozstaniu ze szkoleniowcem zamieściła strona oficjalna. Poniżej treść komunikatu.

Krzysztof Chrobak

16 grudnia 2019 roku do klubu wpłynęło oświadczenie od trenera Krzysztofa Chrobaka o rozwiązaniu umowy z klubem Polonia Warszawa. 62-letni szkoleniowiec prowadził I zespół od lipca 2017 roku. W III lidze pod władzami trenera Chrobaka rozegraliśmy 86 spotkań (37 zwycięstw, 22 remisy, 27 porażek). Serdecznie dziękujemy trenerowi za pracę przy K6 i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


Tak jak informowaliśmy kilka dni temu Chrobak prawdopodobnie obejmie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Dotychczasowy trener Pogoni, Robert Moskal, niedawno stracił posadę…

Z wyścigu o posadę po Chrobaku odpadnie Marcin Płuska, który według informacji Emila Kota znajdzie zatrudnienie w jednym z klubów grupy IV trzeciej ligi Hetmanie Zamość (17 grudnia 2019 r. rozwiązano, za porozumieniem stron umowę z trenerem Jackiem Ziarkowskim). Na razie jego nowy klub zajmuje 14 miejsce w tabeli III ligi (grupa IV) ze stratą 12 punktów do prowadzących rezerw Korony Kielce, Hutnika Kraków i Motoru Lublin.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Chrobak oficjalnie kończy współpracę z Polonią!

  1. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że projekt seniorskiej piłki nożnej po 109 latach na Konwiktorskiej przechodzi do historii. Odejście trenera Chrobaka, który w wywiadzie przyznał, że podejmie tę trudną decyzję o odejściu, gdy brak będzie jakiejkolwiek nadziei na poprawę, tylko potwierdza beznadziejną sytuację. Wyczekiwanie na drugiego Wojciechowskiego jest daremne.

  2. Olo,
    Podziwiam Twój optymizm ale nigdzie nie widać aby przyjechała chociaż torba z kasą a wszyscy „właściciele, akcjonariusze, udziałowcy, cholera wie kto” powiedzieli: wycofujemy się i nie chcemy już żadnej kasy stąd wyciągać.

    1. Olo bardziej ma na myśli ze nowy początek nie oznacza końca. Trzeba wyciągnąć naukę z tej lekcji i nie popełnić błędów w przyszłości. Trzeba się zjednoczyć

Dodaj komentarz