Chrobak oficjalnie kończy współpracę z Polonią!

Potwierdziły się plotki dotyczące odejścia trenera Krzysztofa Chrobaka. Dziś informację o rozstaniu ze szkoleniowcem zamieściła strona oficjalna. Poniżej treść komunikatu.

Krzysztof Chrobak

16 grudnia 2019 roku do klubu wpłynęło oświadczenie od trenera Krzysztofa Chrobaka o rozwiązaniu umowy z klubem Polonia Warszawa. 62-letni szkoleniowiec prowadził I zespół od lipca 2017 roku. W III lidze pod władzami trenera Chrobaka rozegraliśmy 86 spotkań (37 zwycięstw, 22 remisy, 27 porażek). Serdecznie dziękujemy trenerowi za pracę przy K6 i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


Tak jak informowaliśmy kilka dni temu Chrobak prawdopodobnie obejmie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Dotychczasowy trener Pogoni, Robert Moskal, niedawno stracił posadę…

Z wyścigu o posadę po Chrobaku odpadnie Marcin Płuska, który według informacji Emila Kota znajdzie zatrudnienie w jednym z klubów grupy IV trzeciej ligi Hetmanie Zamość (17 grudnia 2019 r. rozwiązano, za porozumieniem stron umowę z trenerem Jackiem Ziarkowskim). Na razie jego nowy klub zajmuje 14 miejsce w tabeli III ligi (grupa IV) ze stratą 12 punktów do prowadzących rezerw Korony Kielce, Hutnika Kraków i Motoru Lublin.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Chrobak oficjalnie kończy współpracę z Polonią!

  1. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że projekt seniorskiej piłki nożnej po 109 latach na Konwiktorskiej przechodzi do historii. Odejście trenera Chrobaka, który w wywiadzie przyznał, że podejmie tę trudną decyzję o odejściu, gdy brak będzie jakiejkolwiek nadziei na poprawę, tylko potwierdza beznadziejną sytuację. Wyczekiwanie na drugiego Wojciechowskiego jest daremne.

  2. Ja wiem że kibicem jest się na dobre i na złe ale zaczynać od a czy b klasy to już jest tragiczne. Przecież Ratusz wyrzuci nas ze stadionu. Czas na akcję 100 co miesiąc ale potrzeba 2000 kibiców.

  3. Olo,
    Podziwiam Twój optymizm ale nigdzie nie widać aby przyjechała chociaż torba z kasą a wszyscy „właściciele, akcjonariusze, udziałowcy, cholera wie kto” powiedzieli: wycofujemy się i nie chcemy już żadnej kasy stąd wyciągać.

    1. Olo bardziej ma na myśli ze nowy początek nie oznacza końca. Trzeba wyciągnąć naukę z tej lekcji i nie popełnić błędów w przyszłości. Trzeba się zjednoczyć

Dodaj komentarz