Mecz z RKS-em Radomsko zagramy w delegacji?

Otrzymaliśmy informację, że władze Polonii Warszawa planują rozegranie najbliższego meczu „Czarnych Koszul” z RKS-em Radomsko na wyjeździe. Na tą chwilę nie wiadomo czy chodzi o przeniesienie gospodarza czy zamianę (w rundzie rewanżowej Polonia zagrałaby u siebie).

Skontaktowaliśmy się z naszymi najbliższymi rywalami. – Coś jest na rzeczy. Dostaliśmy taką propozycję. Nie jesteśmy właścicielem obiektu, na którym rozgrywamy swoje mecze domowe. Muszę najpierw skonsultować sprawę z władzami MOSiR-u Radomsko – powiedział nam prezes RKS-u Radosław Pawelec.

W przypadku przełożenia meczu bardzo ciekawie może brzmieć argumentacja władz Polonii. Powody mogą być dwa – albo chodzi o pieniądze, czyli opłatę za wynajem stadionu albo o ostatnią scysję zarządu ze zdenerwowanymi kibicami, którzy po meczu z Concordią Elbląg mocno wyrazili swoje niezadowolenie.

Pewne jest natomiast to, że to dość ciekawy sposób na znalezienie przełamania złej passy…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Mecz z RKS-em Radomsko zagramy w delegacji?

  1. No to ostatnie miejsce już na nas czeka…. 3 mecze wyjazdowe pod rząd. I z kibicami spokój do marca 2020 (o ile wcześniej nie zamkną Klubu).
    Ja proponuję inne rozwiązanie: grajmy u siebie bez Kibiców gospodarzy (bo się awanturują) za to z kibicami Gości (bo się nie awanturują i nie przyjeżdżają). Albo może grajmy nie wiadomo kiedy, nie wiadomo gdzie żeby nikt nie przyszedł oglądać Polonii.

  2. Nie rozumiem tylko jednego, po co dłużej utrzymywać ten stan rzeczy? Spółce kibice przeszkadzają, piłkarze nie otrzymują wynagrodzeń kontraktowych, nikt w spółce nie ma zamiaru inwestować w klub, miasto tak wspiera, że klub nie stać na granie u siebie. Jedna wielka ściema.

  3. Koniec tego projektu zbliża się nieuchronnie. Brak wypłat, relacje z miastem coraz gorsze, organizacja na poziomie ligi amatorskiej. Szkoda, że tylko udziałowcy tego nie widzą? naprawdę nie ma nikogo kto ogarnąłby tych ludzi dla dobra Polonii?
    Kiedyś zamknięcie Kamyka na mecze było przykre i smutne, ale była nadzieja, że to tylko przegrupowanie, teraz to już jednak odwrót na całej linii. Nie chcę być złym prorokiem ale czuję, że nieprędko zobaczymy mecz na K6.

  4. No ok, no to już chyba wszyscy wiedzą kto działa na szkodę Polonii. Pytanie co się dzieje z tym stowarzyszeniem co się jakiś czas temu zawiązało i miało zrzeszać wszystkie grupy działające na Polonii, działa to ? zaczęli coś robić ? czy tylko obserwują ?

  5. Już nawet strona oficjalna nie podaje wyniku pierwszej tylko chwali się wyjazdowym zycięstwem drugiej.Co w taki układzie stanie się z drugą drużyną ? Czy oni grają dla przyjemności i nie są finansowani przez spółkę ? A może druga stanie się pierwszą ?

Dodaj komentarz