Chrobak o coraz gorszej sytuacji Polonii

Po niedzielnej porażce Polonii w wyjazdowym meczu z Sokołem Ostróda (1:3) trener „Czarnych Koszul” Krzysztof Chrobak nie krył niezadowolenia. Padły mocne słowa dotyczące organizacji klubu…

Damian Skwarek, Krzysztof Chrobak

Chrobak zwrócił uwagę na spadek sportowy zespołu: – Przez cały czas zjeżdżamy w dół przez problemy organizacyjne. Zespół non stop jest osłabiany, odchodzą czołowi zawodnicy. Praktycznie nie mamy żadnych wzmocnień. Pracuję już 2,5 roku i przez ten czas nie ściągnęliśmy zawodników, którzy zmieniliby oblicze zespołu. Wprowadzamy obecnie młodych zawodników (roczniki 2000-2003), którzy nie są jeszcze przygotowani do gry na tym poziomie rozgrywek – zdradził trener polonistów.

Do problemów dodał również kwestie organizacyjne: – Nie mamy stworzonych warunków jeśli chodzi o bazę treningową, ani finansową, co przekłada się na płynność wypłat. Przy tak niesprzyjających okolicznościach ciężko być w górze tabeli. Zawodnicy widzą to wszystko, a gdy dołożymy do tego stres związany z pozycją Polonii w tabeli, to można powiedzieć, że jest ciężko. 

Chrobak stwierdził, że w Polonii trwa obecnie przez przywiązanie i sentyment. To klub, z którym jest związany bardzo długo. Trenerowi zależy szczególnie na warunkach pracy swoich podopiecznych: – Jeżeli będzie się powielała sytuacja z trudnościami z bazą treningową i ciągłością wypłat może trzeba rozważyć opcję zamknięcia tego projektu – zakończył ze smutkiem szkoleniowiec przedostatniej drużyny III ligi.

Całość znajdziecie w zapisie konferencji prasowej, którą opublikował Sokół:

Źródło: własne / Sokół Ostróda

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Chrobak o coraz gorszej sytuacji Polonii

  1. Mam nadzieję, że go za publiczne pokazanie nieudolności zarządzających, „władze” nie zwolnią.
    Chyba dlatego ostatni mecz domowy gramy w piątek wieczorem, żeby mało kto przyszedł.
    Brak kibiców to brak niewygodnych okrzyków, zastrzeżeń, wytykania nieudolności itd., można dalej oszukiwać samego siebie że jest dobrze.
    19 listopada mamy 108 rocznicę założenia Polonii, akurat we wtorek. Może o 19.00 spotkamy się na K6 i zrobimy Czarny Wtorek „władzom” ?

Dodaj komentarz