Wyborcza twierdzi, że Wszołek jest blisko Legii?

Dziś „Gazeta Wyborcza” napisała, że Paweł Wszołek jest bliski podpisania kontraktu z Legią. Według dziennika kontrakt może zostać sfinalizowany już jutro.

Expolonista grał ostatnio na Wyspach, a dokładniej w Queens Park Rangers FC. W poprzednim sezonie pomocnik zaliczył 38 meczów, w których strzelił 4 gole. W czerwcu kontrakt Wszołka wygasł. Od tej pory szuka klubu.

Paweł Wszołek

Niecałą godzinę temu „Wyborcza” stwierdziła, że Piłkarz, który początkowo był poza zasięgiem finansowym wicemistrzów Polski, ostatecznie zszedł z oczekiwań finansowych i doszedł do porozumienia ze stołecznym klubem.

Wszołek w polskiej ekstraklasie grał do tej pory jedynie dla „Czarnych Koszul”, dla których zaliczył 64 meczów i 13 goli (w tym 4 mecze pucharowe i 4 gole).

Źródło” własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Wyborcza twierdzi, że Wszołek jest blisko Legii?

  1. No słabo … Q … słabo . Jeśli zszedł z wymagań finansowych dla pudla to spokojnie dwa, trzy kluby w których mogłby lepiej się odnaleźć pewnie by mu taki hajs chciały płacić. Szkoda ze znów piłkarz którego za krokodyla kanalarze chcieli mieć (może) okazać się kolejnym ich z ciekawą przeszłoscią u nas który wyląduje tam za półdarmo.

Dodaj komentarz