Polonia z szansami na wyższą nagrodę od PZPN?

Przypadkowa rozmowa twitterowa pomiędzy Bartoszem Urbanem, a użytkownikiem Paweł 1916 doprowadziła nas do ciekawego problemu, który pojawił się w związku z nagrodami za system PJS.

Cezary Sauczek, Mateusz Małek

W zeszłym sezonie tryumfował Sokół Ostróda (400 tys. zł). Kolejne miejsca zajęła Lechia Tomaszów Mazowiecki (300 tys. zł), Polonia Warszawa (200 tys. zł) i Huragan Morąg (100 tys. zł). Szczegóły znajdziecie tutaj.

Niespodziewanie w oficjalnym zestawieniu na stronie „Łączy nas Piłka” pojawiła się aktualizacja [link], którą zauważył Paweł:

Sprawę próbowaliśmy zbadać na własną rękę, ale na chwilę obecną jedyne maile, które wystosował do nas PZPN dotyczą przekierowania naszego pytania do działu rozgrywek. Sprawę obiecał zbadać prezes Piotr Kaluba, który na chwilę obecną zapewnia, że na koncie „Czarnych Koszul” nie pojawiło się dodatkowe 100 tys. zł.


Pozostało nam tylko czekać na odpowiedź związku lub informację oficjalną z klubu…

Źródło: własne / Łączy nas piłka / twitter

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Polonia z szansami na wyższą nagrodę od PZPN?

Dodaj komentarz