Kaluba o koszulkach i o boiskach treningowych

Podczas ostatniego meczu Polonii z KS-em Wasilków co uważniejsi fani „Czarnych Koszul” zauważyli, że drużyna wystąpiła w „starych” koszulkach New Balance. Według prezesa Piotra Kaluby to rozwiązanie tymczasowe i wkrótce drugi komplet strojów od firmy KEEZA dojedzie do Warszawy.

Sebastian Kobiera

Według prezesa przed meczem były inne ustalenia. Goście mieli przyjechać do stolicy z kompletem czerwonych strojów, co umożliwiłoby polonistom grę w czarnych trykotach. Niestety Wasilkowianie słowa nie dotrzymali i zobaczyliśmy ich na biało-niebiesko.

Prezes odniósł się także do słów trenera Krzysztofa Chrobaka, który po meczu narzekał na brak skupienia spowodowany brakiem ustabilizowania sytuacji boiska treningowego.

Według słów Kaluby piłkarze w najbliższym tygodniu powinni rozpocząć treningi poza Polonią. Mamy nadzieję, że to trochę pozwoli uspokoić głowy i w meczu z Olimpią Zambrów da oczekiwane 3 punkty.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Kaluba o koszulkach i o boiskach treningowych

    1. Tak, jak jest w regulaminie, wklejonym wyżej -> niestety w III lidze gospodarze muszą się dostosować. Stroje muszą być kontrastujące ze sobą.

Dodaj komentarz