Ceny biletów i karnetów na nowy sezon

Klub ujawnił wczoraj pierwszą z tajemniczych kart. Były nią ceny biletów i karnetów na nowy sezon. W rozwinięciu niusa i zakładce Bilety [link] zamieściliśmy wytyczne klubu.

PIERWSZY MECZ SEZONU GRATIS!

Każdy kto jest zarejestrowany, bądź się zarejestruje w internetowym systemie i do piątku 2/08 wydrukuje bezpłatny bilet specjalny, może wejść na mecz BEZPŁATNIE (zostanie pobrana kwota 1 zł jako opłata techniczna). Bilet można wydrukować ze strony: bilety.kspolonia.pl.

Na pokrycie kosztów dnia meczowego wolontariusze klubu będą zbierać dobrowolne darowizny i wydawać „cegiełki” w postaci okolicznościowego biletu kolekcjonerskiego.

Koszty dnia meczowego wynoszą:

 1. Wynajem obiektu: 9 912,50 PLN
 2. Ochrona: ok. 3 000 PLN
 3. Obserwator ZPN: ok. 500 PLN
 4. Zabezpieczenie medyczne: 300 PLN
 5. Obsługa i sprzątanie: 400 PLN 

Razem: ok. 14 112,50 PLN

***

CENY KARNETÓW I BILETÓW W SEZONIE 2019/2020

Wpływy z karnetów i biletów traktowane są przez klub wyłącznie jako „cegiełki” na pokrycie kosztów dnia meczowego, które są opłacane w dniu meczowym, bądź do dwóch dni po zakończeniu meczu.

***

KARNET „JUNIOR U18” – sezon

Cena: BEZPŁATNIE (dzieci i młodzież do 18 r. ż. za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej)

Sektory A1, A2, C1, C2

Obejmuje: wejście na 17 meczów domowych.

Uwaga:

 1. przy zakupie przez internet zostanie pobrana kwota 1 zł jako opłata techniczna
 2. każda osoba poniżej 18 roku życia powinna posiadać swoje konto

w celu dokonania zakupu karnetu/biletu przez stronę internetową bilety.kspolonia.pl

***

KARNET „SENIOR” – sezon

Cena: 170 zł (seniorzy powyżej 65 roku życia)

Sektory A1, A2, C1, C2

Obejmuje: wejście na 17 meczów domowych

***

KARNET „BIAŁY” – sezon

Cena: 250 zł

Sektory A1, A2, C1, C2

Obejmuje: wejście na 17 meczów domowych

***

KARNET „BIAŁY” – runda jesienna

Cena: 150 zł

Sektory A1, A2, C1, C2

Obejmuje: wejście na 9 meczów domowych

***

KARNET „CZERWONY” – sezon

Cena: 350 zł

Sektory A1, A2, C1, C2

Obejmuje:

 • wejście na 17 meczów domowych,
 • specjalna koszulka klubowa​,
 • transmisja z meczów domowych za darmo

***

KARNET „CZARNY” – sezon

Cena: 750 zł

Sektory B1, B2

Obejmuje:

 • korzyści karnetu „Czerwonego”,
 • spotkanie z wybranym zawodnikiem I zespołu (po wcześniejszym ustaleniu terminu),
 • zdjęcie z trenerem wraz z dedykacją i podziękowaniem,
 • spotkanie i rozmowa z trenerem (po wcześniejszym umówieniu terminu),
 • poczęstunek w przerwie meczu domowego,
 • darmowy parking w dniu meczowym,
 • możliwość oglądania meczu wyjazdowego za darmo na trybunie VIP (według dostępności i kolejności zgłoszeń),
 • transmisja z meczów wyjazdowych za darmo,
 • elitarna oferta specjalna na wydarzenia kulturalno-sportowe organizowane przy współpracy z Polonia Warszawa S.A. (np. koncert, film, sztuka teatralna, impreza sportowa itp.)

***

BILETY:

 • dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. (za okazaniem legitymacji szkolnej) i niepełnosprawnych (za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej) – 0 zł,
 • emeryci i renciści oraz dorosły z dzieckiem do 12 r.ż. – 10 zł,
 • normalny – 15 zł (przy zakupie przez internet na bilety.kspolonia.pl),
 • normalny – 25 zł (przy zakupie w kasie),
 • trybuna honorowa – 50 zł (poczęstunek w przerwie meczu domowego)

***

Jeżeli nie byłeś na meczu Polonii od sierpnia 2015 r. konieczna jest rejestracja w naszej bazie kibiców.

Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego oświadczenia, które można pobrać i  przynieść do biura klubu (Konwiktorska 6, p. 205) już wypełnione, co przyspieszy proces rejestracji lub wypełnić w biurze klubu od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 16:00.

Link do pobrania oświadczenia

***

Sprzedaż karnetów i biletów przez internet dostępna od poniedziałku 29.07.2019 r. od godz. 15:00  na stronie: bilety.kspolonia.pl

KUP KARNET I BILET PRZEZ INTERNET

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

11 thoughts on “Ceny biletów i karnetów na nowy sezon

 1. To jest skandal ! Klub odkrywa „karty”ha! ha ! ha !
  Wpierw piszą ile to kosztuje dzień meczowy (znaczy się, nie ma kasy w klubie, nie ma sponsorów) a potem podają, że będą zbierać cegiełki na utrzymanie klubu. A pieniądze z karnetów i biletów to na co idą ? To jak zakupię karnet to nie wspieram klubu ! ? Mam ciągle płacić cegiełki? Kpina – za cenę biletu zakupionego w kasie 10 zł więcej. Czy ktoś w klubie ocenił ile ludzi kupuje bilet w ostatniej chwili ?
  Aż się boję pomyśleć jakie będą następne „karty” (skład 18 latków plus 3 doświadczonych), gramy dla przyjemności itd.

 2. Spokojnie, przeczytaj jeszcze raz bo niepotrzebnie się zagrzałeś. Oczywiście, że jak kupisz bilet/karnet to wspierasz klub. Cegiełki z tego co zrozumiałem będą tylko na pierwszym meczu na który wjazd jest za 1 zł.
  Może to trochę średnio wygląda, że wpuszczasz ludzi za złotówkę i jednocześnie prosisz o cegiełki, ale w sumie to rozumiem.
  „za cenę biletu zakupionego w kasie 10 zł więcej.” – chyba raczej za bilet zakupiony przez net 10zł mniej. To źle? Na serio jest się czym bulwersować?
  „Czy ktoś w klubie ocenił ile ludzi kupuje bilet w ostatniej chwili ?” – może właśnie ktoś to ocenił i wyszło mu, że lepiej dać spory rabat na bilet kupiony przez net. Może wtedy mniej osób będzie kupowało wejściówki na ostatni moment, może rozładuje to kolejki, może dzięki temu nie trzeba będzie zatrudniać dodatkowych kasjerek? nie wiem, zobaczymy.
  Mnie to pasi, że mogę kupić wejściówkę w sieci taniej, wydaje mi się, że nie ma sensu marudzić, bo ceny są OK i fajne są te różne bonusy do tych droższych karnetów. Jedyne co to mogli wcześniej to ogłosić, /tak ze dwa tygodnie wcześniej/

  1. z tymi bonusami to bez przesady, one są a jakby ich nie było. W zeszłym sezonie zakupiłem czarny karnet – miały być zbliżone bonusy – kluczowe słowo miały być. Lista tych które były jest dużo krótsza niż tych których z listy nie było więc nie specjalnie daję wiarę . W każdym razie na dzień dzisiejszy odpuszczam sobie wizyty na stadionie, nie ze względu na ceny biletów 🙁

 3. W klubie jest jak jest, ale czasami mam wrażenie, że co by nie wymyślili to dostaną rytualną zjebkę.
  Marek, zgłaszałeś gdzieś problemy z realizacją obiecanych bonusów? Dostałeś jakąś odpowiedź, coś było działane?

  1. Nie mam zwyczaju się dopraszać, na początku jesiennej rundy były 2/3 propozycje wyjazdowego meczu, parking był aczkolwiek z pewnymi uwagami ale nie chcę z tego robić sprawy , był chyba również catering – nie korzystałem ale to mój wybór więc nie mam zastrzeżeń. Natomiast z pozostałych „bonusów” nic nie było, żadnej propozycji, tym dziwniejsze ze część z tych rzeczy wymagały wyłącznie chęci a nie żadnych nakładów ze strony klubu.

 4. Z tego co rozumiem na część bonusów trzeba się do klubu zgłosić (mecz wyjazdowy, spotkanie z trenerem czy z zawodnikiem), choć to nie wyjaśnia wszystkich niedociągnięć. Rozumiem też, że jak ktoś wykłada niemałe pieniądze to ma prawo być wkurzony gdy nie dostanie tego co mu obiecano.
  Moim zdaniem takie rzeczy powinno się zgłaszać. Prawdopodobnie nikt nie chciał Cię oszukać tylko ogólny bałagan spowodował, że o pewnych rzeczach zapomniano. Co oczywiście jest nie w porządku itd.
  Cóż, mam nadzieję, że ktoś z klubu przeczytał Twoją uwagę i w tym sezonie nie będzie tego typu niedociągnięć. Mam też nadzieję, że nie dasz się zniechęcić i mimo wszystko wpadniesz w tym sezonie na kilka meczy.
  i szacunek, że wsparłeś w zeszłym sezonie nasz klub.

 5. Jeżeli chodzi o klub to nie ma dla mnie większego znaczenia że mnie olał, nie wpływa to na moją decyzje ale zdaje sobie sprawę że takie dno marketingowe, takie XIX wieczne zarządzanie, zero marketingu wpływa negatywnie na postrzeganie klubu i na decyzje ew sponsorów.
  Natomiast moja decyzja o zaprzestaniu wizyt na Konwiktorskiej jest związana z wydarzeniami podczas ostatniego meczu, do czasu jak część z kibiców nie zrozumie że można mieć różny światopogląd, kolor skóry, poglądy polityczne czy wyznanie religijne – podziękuję.

 6. Rozumiem.
  Znam bardzo wiele osób, które przestały chodzić z podobnych względów.
  Siedzą, jęczą, żyją sentymentem i czują się upupieni.
  Wbrew pozorom wśród tych osób są głównie konserwatyści.

Dodaj komentarz