MKS powoli kompletuje kadrę

III liga ruszy za niecały tydzień. W oczekiwaniu na ruchy kadrowe seniorów postanowiliśmy przyjrzeć się przygotowaniom nowo utworzonej drużyny seniorów MKS-u Polonia Warszawa. W zespole Jakuba Stęszewskiego pojawi się kilku ciekawych zawodników.

Zobaczymy m.in. Adriana Nowaka, kolegę Damiana Jaronia z utytułowanego zespołu rocznika ’89. Rocznik ’98 będą reprezentować obrońcy Jan Mater (ostatnio Avia Świdnik), Kacper Roszak-Kasza (ostatnio Victoria Sulejówek) i obrońca Jakub Śliwkowski. Zobaczymy także bocznego obrońcę mogącego grać także w pomocy, Piotra Garbaczewskiego, który w przeszłości grał w zespole rocznika '2000.

Do znanych nam przyszłych zawodników MKS-u można dopisać trenerów akademii – Pawła Sałańskiego (roczniki 2010 i 2012) oraz Rafała Szewczyka (szkoleniowiec rocznika 2004).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “MKS powoli kompletuje kadrę

 1. W try miga wskoczą do okręgówki – czego im serdecznie życzę. Nawet do IV ligi – bez „postojów”. Schody się wtedy zaczną, ale Pan Olczak ma już doświadczenie z IV ligi, więc pewnie i tu da radę.
  To będzie test dla środowiska – za kim się opowiedzieć.
  Całkiem realny wydaje się scenariusz polonijnych derbów – kości będą trzeszczały !
  Inny realny scenariusz to pobudka u Pana Kaluby – zbliżenie się przez MKS do niego choćby tylko na jeden poziom spowoduje wywrócenie Pana Kaluby i jego spółki do góry kołami.
  Tak, czy siak – będzie się działo.

  1. Jeśli model kibicowski to się z Tobą zgadzam – można odważyć się drugi raz wejść z MKS-em do tej rzeki.

  1. Wątpię, ale bez przemyślanego planu Polonia w przeciągu 15 lat zniknie z pamięci futbolowej Polski 🙁

Dodaj komentarz