Wsparcie z Miasta na pomoc Polonii

Potwierdziły się przekazywane przez nas trzy dni temu informacje – miasto udzieli wsparcia Polonii. Po pierwsze, podpisana została umowa z Tramwajami Warszawskimi, których logo znajdzie się na koszulkach meczowych.

Oprócz tego nawiązana została też współpraca z Miastem Stołecznym Warszawa, czego efektem będzie obecność na koszulkach logo „Zakochaj się w Warszawie Sportowej”.

Źródło: kspolonia.pl

Author: muchomor

5 thoughts on “Wsparcie z Miasta na pomoc Polonii

 1. Nie chcę zabrzmieć roszczeniowo, ale sytuacja w klubie jest taka, że nie ma miejsca na subtelności i głaskanie się po ramieniu, więc przy okazji pozwolę zadać sobie kilka konkretnych pytań:
  – Kiedy można się spodziewać jakichkolwiek informacji na temat co konkretnie klub będzie miał ze względu na wsparcie miasta i tramwajów? O jakich kwotach mówimy i kiedy one mają dotrzeć?
  – Co z obiecanymi 0,5 mln od miasta? Kiedy te pieniądze dotrą do klubu?
  – Rozumiem, że sponsoring miejski nie wyklucza kwesti ww. 500 tys?
  – Co z kosztami wynajmu obiektu – ze względu na mecz w Zambrowie, teoretycznie klub powinien opłacić 25 tys za każdy dzień meczowy, co równa się finansowej katastrofie.
  – Jak wygląda kwestia zaległych pensji dla piłkarzy?
  – Jakie są plany na dalsze funkcjonowanie i rozwój klubu? Czy z tym wsparciem, które udało się pozyskać, jest szansa walki o II ligę w przyszłym sezonie?

Dodaj komentarz