Rezerwy rozgromiły Sokoła Celestynów

Dzisiaj drugi zespół został solidnie wsparty zawodnikami pierwszej drużyny. Od początku spotkania zagrało sześciu takich piłkarzy: Wiktor BabińskiSzymon Kamiński, Bartosz Kowalczyk, Krystian Przyborowski, Eryk Rakowski i Adrian Sołoducha.

Witold Prokopczyk

Pomimo wzmocnień Polonia II słabo zaczęła, przegrywała od 8 minuty. Na szczęście później rezerwiści znaleźli sposób na gości i do przerwy było już 4:1 dla Polonii II. Wspomniana bramka dla gości z Celestynowa nie była niestety jedyną stratą w pierwszej części meczu.

02.06.2019
Polonia II Warszawa – Sokół Celestynów 7:1 (4:1)
bramki: Szymon Kamiński 13 (k) i 39 (k), Piotr Śledziewski 32, Witold Prokopczyk 44 i 52, Filip Pyśniak 81, Jan Redliński 88

Polonia II: Bartosz Kowalczyk – Wiktor Babiński, Tomasz Kacperkiewicz, Marek Koćwin (60. Filip Pyśniak), Szymon Kamiński – Witold Prokopczyk (65. Edgar Dżawakian), Piotr Śledziewski (72. Hubert Nowakowski), Adrian Sołoducha (55. Krystian Ambroziak), Krystian Przyborowski, Eryk Rakowski (60. Jan Redliński) – Marcin Tomczykowski (16. Edgar Ghazaryan).

Źródło: własne / regiowyniki.pl

Author: muchomor

16 thoughts on “Rezerwy rozgromiły Sokoła Celestynów

 1. Widziałem fragmenty naszego meczu i poprzedzającego pomiędzy zwycięzcą A-Klasy grupy I Wichrem Kobyłka i Bednarską, która rozpaczliwie broni się przed spadkiem.
  Wicher praktycznie zdeklasował swoją grupę, a na tle naszej dwójki wyglądał, jak z niższej ligi.
  Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, ale nasza dwójka powinna bić się za rok o kolejny awans, tym razem z okręgówki do IV ligi.

  1. Bzdura. Polonia II nie jest w stanie odskoczyc rywalom w A klasie. Przegrała z Wisłą.D która potęgą nie jest a na trybunach biegają krowy. Byłem w tym sezonie na meczach Olimpii, Unii, Jozefovii, Zyrardowa, Mazura II, i w przyszłym sezonie z tym składem czeka nas co najwyżej środek tabeli.

  2. W gruncie rzeczy najważniejsze, żeby z okręgówki nie spaść. Bez akademii gra rezerw w IV lidze nie ma za bardzo sensu.

 2. Panowie najpierw tszeba do tej lo awansowac…mam nadzieje ze za tydzien priorytetem dla klubu bedzie druga druzyna..pszynajmniej na ten jeden tydzien…ten wyjazd za tydzien niebedzie latwy…pszegralismy jusz w tym roku z wisla maciejowice bo trener jedynki podebral zawodnikow dwojki i nie dal im szansy gry w jedynce..mam nadzieje ze to sie niepowtorzy bo remis moze oznaczac brak awansu i stracony caly rok…
  Oby za dwa tygodnie byl awans i wtedy mozna rozmawiac o szansach w lo…..napewno 4 liga dwojki to by bylo cos co by sciagalo dobrych juniorow do dwoijki zle najpierw to tszeba byc w lo…..
  Brawo chlopaki i tak trzymajcie do konca.

  1. Mamy pewną przewagę, w postaci zaległego meczu Vulcanu. Grają w czwartek o 20:00 z Borem, więc na sobotni mecz nie będą wypoczęci.

  2. Mecz z Vulcanem będzie ciężki, u siebie grają fajną piłkę. Muchomor czy mogę do Ciebie jakiś kontakt na mesengera bądź mailowy?

  3. Swoją drogą mecz Wisły Dziecinow z Radością trafil do wydzialu dyscypliny WOZPN. Może być ten mecz zweryfikowany na korzyść Radości, chociaż jestem zwolennikiem awansu na boisku.

 3. @moonlajcik – ja widziałem lidera drugiej grupy A-klasy, czyli Wicher Kobyłka i naszą dwójkę. Dzień do nocy, przy czym my jeszcze nie awansowaliśmy, a oni już jakiś czas temu.
  Wicher przegrał z Bednarską, co chwały nie przynosi, a może przynosi tylko przemiłemu panu Giedrysowi.
  Stąd moja opinia. Zza komputera może tobie to wygląda inaczej.

  1. Ja natrafiłem z kolei na opinię, że nasza grupa jest najsłabszą ze wszystkich grup warszawskiej A – klasy, ale nie jestem w stanie jej zweryfikować. Faktem jednak jest, że obydwaj beniaminkowie w okręgówce z naszej grupy spadają i to z hukiem. Amur, który zdominował A – klasę, w okręgówce zdobył 7 pkt. w 28 meczach,

  2. Może pies pogrzebany jest gdzieś indziej. Wczoraj dwójka została solidnie wzmocniona ludźmi z jedynki i to od razu było widoczne na boisku.
   Stąd też moja opinia. Pamiętamy jak rok temu w A-klasie Zych objeżdżał jak tyczki swoich przeciwników, ale w trzeciej lidze nie zaistniał. Ale w czwartej by się wyróżniał. Tak jak uzupełnienia dwójki z jedynki. Jeśli będą regularnie zasilać rezerwy to czwarta liga stoi przed nimi otworem.

 4. A ja chodzę na mecze Dwójki regularnie i spokojnie liczę na awans, bo umiejętnościami technicznymi i taktycznymi przewyższają tę ligę. W okręgówce też dadzą radę. Przypominam także, że Piotrek Dziewicki, zupełnie z niczego, stworzył zespół, który awansował w pierwszym sezonie do III ligi!!!

Dodaj komentarz