Legionovia minimalnie lepsza

Niestety nie udało się polonistom wywalczyć korzystnego rezultatu w Legionowie. Drugi zespół ligi okazał się minimalnie lepszy i wygrał 1:0 z naszą drużyną.

Bartosz Wiśniewski

12.05.2019, Legionowo
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

Polonia: Jan Balawejder – Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Olczak Ż, Sebastian Kobiera, Piotr Maślanka Ż – Mateusz Małek, Marcin Kluska, Bartosz Wiśniewski, Krystian Przyborowski (46. Kacper Wasilewski), Cezary Sauczek – Krystian Pieczara.

Sędziował: Wojciech Hodowicz (Warszawa)

Author: muchomor

8 thoughts on “Legionovia minimalnie lepsza

  1. Zeby nie jesien to chyba bysmy byli do spadku…za wiosne laurki trenerowi niewystawie.
    Oby dwojka awansowala .,a jedynka zeby cos ugrala z kasy pzpn bo jusz niewidze sensu bicia tej piany skoro co mecz to to samo…oby trener niewpadl na pomysl oslabiac dwojke jak to mialo jusz miejce….
    A jutro chce zobaczyc piekny project stadionu zeby miec wiare…

  2. Po obejrzeniu skrótu można powiedzieć, że nie było najgorzej. Nawet jakieś sytuacje mieliśmy. Niestety na wiosnę już nic nie zdziałamy. Jesteśmy drugą najgorszą drużyną w rundzie rewanżowej, która w lecie będzie w 95% zmieniona. Już szukałbym możliwości ogrania młodych… Dlaczego nie grają? Są tak słabi? W lecie odejdą? W przyszłym sezonie nie będą punktować w PJS? To mega niewytłumaczalne :/

  3. A ja pobawię się w managera w klubie pozostawiłbym: obrona Maślanka, Zajączkowski, pomoc Kobiera, Wiśniewski, Wilanowski (jeśli dojdzie do siebie po kontuzji) skrzydło Sauczek, atak Pieczara, rezerwa Szabat, Wojdyga, Balawajder, Olczak, Małek. Reszta out niestety najbardziej rozczarowujący Kluska.

Dodaj komentarz