Polonia II gromi na wyjeździe Start Otwock

Rezerwy dziś rozegrały mecz ze Startem Otwock. Zespół z Otwocka jeszcze kilka lat temu mierzył się z naszymi seniorami na poziomie III ligi. Po 90 minutach podopieczni Damiana Skwarka mogą czuć zadowolenie, z Otwocka wywieźli aż sześć goli.

11.05.2019
Start Otwock – Polonia Warszawa 0:6 (0:5)
bramki: Marcin Tomczykowski 2, 15, Filip Pyśniak 22, Wiktor Babiński 23, Edgar Ghazaryan 40, Edgar Dżawakian 56

Polonia II: Tomasz Gnypek (60. Juliusz Koprowicz) – Krystian Ambroziak, Filip Pyśniak, Tomasz Kacperkiewicz, Eryk Rakowski (46. Jeremi Talko), Hubert Nowakowski, Jan Kozakiewicz, Edgar Ghazaryan, Maciej Cichocki, Wiktor Babiński (46. Edgar Dżawakian) – Marcin Tomczykowski (60. Maciej Walczak).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Polonia II gromi na wyjeździe Start Otwock

  1. PKS Radość pokonał Wisłę Maciejowice. 25 maja mecz na szczycie Halinów gra z Maciejowicami i ten mecz może dać nam awans do LO. Co do OKSu Otwock, tak jak Polonia została o kilka klas zdegradowana z powodów finansowych.

    1. 25 maja SRT gra z Wisłą, ale Dziecinów ;). To może być nasza jedyna szansa na awans. Obydwaj rywale są w świetnej formie, SRT wygrało 7 raz z rzędu, na trudnym terenie. Być może trzeba będzie wygrać wszystkie mecze.

    2. No tak, racja, wszystko mi się pomyliło 😉 W każdym razie mecz lidera z wiceliderem może być naszą jedyną szansą na awans.

  2. Tak dwa awansuja …dlatego jak dwojka wygra wszystkie mecze to ma awans bo lider gra z wiceliderem…w innym pszypadku niebylo by to takie oczywsiste….tylko tszeba wygrac5 meczy …bo w pszypadku chocby jednego remisu patszac na forme Wisly i Halionowa moze to oznaczac posostanie w serie A co by bylo niekorzystne dla klubu ….LO moze byc karta pszetrgowa dla chlopakow konczacych wiek juniora….a i dla tych co sa to wyzszy poziom zeby sie ogrywac z mysla o jedynce ….jak sie niema kasy to jedyna droga zeby cos wychowac bo lepsi juniorzy uciekaja do lig centralnych a sredni jeszcze niesa gotowi na 3 lige wiec LO bylo by dobrym miejscem na ogrywanie sie ….pozatym duzo chlopakow dopiero zaskakuje w wieku 18 do 25 lat…zalezy od genow?..

Dodaj komentarz