Karbowniak koordynatorem Akademii Polonii S.A.

Potwierdziły się nasze informacje dotyczące nowego koordynatora Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa S.A. Tą funkcje będzie sprawował Jacek Karbowniak.

Szczegóły rozwija informacja prasowa Akademii. – Moim głównym celem będzie rozwój Akademii przede wszystkim pod kątem sportowym, ale także organizacyjnym. Razem z zarządem określiliśmy plan działania na najbliższy czas i trzeba ten plan jak najszybciej zacząć realizować – wyjaśnił Karbowniak.

Jacek Karbowniak i Krzysztof Chrobak

Naszym celem jest stałe podnoszenie umiejętności piłkarskich młodych piłkarzy, a także rozwój kolejnych roczników. Jestem przekonany, że trener z taką charyzmą i pomysłami jak Jacek Karbowniak jest w stanie to zapewnić – komentuje Marek Makuch, członek zarządu Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa.

Nowy koordynator oprócz opieki merytorycznej nad Akademią będzie nadal prowadził drużyny z rocznika 2009 oraz rocznika 2010.

Źródło:  Akademia Piłkarska Polonii Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Karbowniak koordynatorem Akademii Polonii S.A.

Dodaj komentarz