Chrobak przestał być koordynatorem akademii S.A.

Dowiedzieliśmy się, że trener pierwszego zespołu Krzysztof Chrobak przestał pełnić funkcję koordynatora Akademii Polonii S.A. Na stanowisku prawdopodobnie zastąpi go trener Jacek Karbowniak.

Krzysztof Chrobak, Peter Kaluba

Według naszych informacji decyzja jest związana ze skupieniem się trenera Chrobaka na walce o awans do II ligi. Inna plotka mówi, że wpływ miało fiasko grudniowych rozmów spółki z Akademią MKS-u, w których trener Chrobak uczestniczył. Niestety nie udało nam się otrzymać komentarza szkoleniowca pierwszego zespołu.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

11 thoughts on “Chrobak przestał być koordynatorem akademii S.A.

 1. Od dawna mówiłem że klub musi awansować najlepiej do 1 ligi bo tam są już pieniądze z praw transmisji. A nawet jak akcjonariusze chcą sprzedać swoje udziały to klub musi być w wyższej lidze bo nie oszukujmy się ale teraz to tylko się dokłada i nikt nie kupi klubu z czwartego poziomu rozgrywek.

 2. Szanowni kibice poloniści,wszystkie ręce na pokład.Wobec trudnej -żeby nie powiedzieć-tragicznej sytuacji finansowej należałoby zaprzestać składek na oprawy meczowe.Proponuje robić zrzutkę do puszek dla strzelca ostatniej strzelonej zwycięskiej bramki w meczach rozgrywanych na K6. Może to jeszcze bardziej zdopinguje zawodników do lepszej gry.

 3. Wow …zawodnicy niedostaja kasy od 3 miesiecy co niektorzy od wrzesnia
  A trener walczy o awans….jak by to zrobili to by bylo mistrzostwo swiata..
  Obawiam sie ze trener powoli ma dosc i zaczyna odpuszczac obym sie mylil.
  Ta sytuacja w klubie jest hora dobrze to Jakubiak ujol…spolka nic nie jest warta
  Wydali kase i sa bez pieniedzy….

Dodaj komentarz