Pindor trafi do Pogoni Siedlce?

Wychowanek „Czarnych Koszul” Sebastian Pindor przebywa na testach w II-ligowej Pogoni Siedlce. O zainteresowaniu klubu z najniższego poziomu centralnego poinformował na twitterze trener Łukasz Chmielewski

Sebastian Pindor

Pindor w Polonii występował ostatnio w zespole prowadzonym przez Igora Gołaszewskiego. Zagrał wtedy w 12 meczach. W spotkaniu domowym z Wartą Działoszyn wpisał się na listę strzelców. Rywalizacja w zespole spowodowała, że „Łysy” musiał udać się na wypożyczenie. Trafił do Victorii Sulejówek, z którą awansował do III ligi. Jesienią środkowy pomocnik zaliczył 16 spotkań.


Siedlecka Pogoń zajmuje obecnie 14 miejsce w II lidze (ostatnie przed strefą spadkową). W kadrze spadkowicza występuje obecnie znany fanom „Czarnych Koszul” Adam Pazio. Czy dołączy do niego Pindor?

Źródło: własne / twitter

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Pindor trafi do Pogoni Siedlce?

  1. Nie zauważyłem na SB i wpisałem obok – powielać więc nie ma sensu. Ale powodzenia Seba, w przyszłym sezonie zamienimy się rolami. My zagramy w II lidze, a ty wrócisz do III z Pogonią. O ile wcześniej do niej Ciebie zakontraktują.

Dodaj komentarz