„Oczko” Jakubiaka chętne do pomocy Polonii

Marek Jakubiak nadal chętnie mówi o pomocy warszawskiej Polonii. Tym razem poseł gościł w „Polskim Radiu: Radio dla Ciebie”. Poznaliśmy kolejny mały szczegół jego planu. 

– To około 20 bardzo poważnych osób ze wszystkich stron sceny politycznej – twierdzi właściciel browaru Ciechan. Logiczne wydaje się, że posła Jakubiaka wesprze jego koalicjant Marek Jurek, który od lat jest stałym bywalcem stadionu przy K6.

Wliczając Jakubiaka mamy możliwe 21 chętnych… Pytanie czy to „oczko” uratuje „Czarne Koszule”?

Ministerstwo sportu i turystyki nie widzi szans pomocy. Podobnie zdanie mają w magistracie. Klub działa w formie spółki, której miasto nie może finansować. – Żaden ze stołecznych klubów nie jest prowadzony przez miasto – czy to Legia, Delta czy Ursus – tłumaczy Dorota Ognicha, zastępca stołecznego biura sportu.

Źródło: własne / RDC

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “„Oczko” Jakubiaka chętne do pomocy Polonii

  1. Szczerze coś za dużo ostatnio tego gadania (nie wiem czemu to ma służyć ? ) Chłopaki w wiśle już doskonale wiedzą, o czym mówili ostatnio, że nie chcą słyszeć już żadnych obietnic tylko konkretną pomoc chcą wreszcie zobaczyć, a rozpowiadanie o jakiś 20 bardzo poważnych osobach to dodawanie sobie fejmu czy coś innego ?

  2. „To około 20 bardzo poważnych osób ze wszystkich stron sceny politycznej (..) Logiczne wydaje się, że posła Jakubiaka wesprze jego koalicjant Marek Jurek”

    Dobrze jest się pośmiać z rana.

    1. Kolega po różańcu Marka J. Stefan N. do tej dwudziestki się łapie?

Dodaj komentarz