Zaległości finansowe przyczyną opóźnienia pierwszego treningu

Poloniści do treningów po zimowym urlopie mieli wrócić w poniedziałek 7 stycznia. Pierwsze zajęcia odbyły się jednak dwa dni później i dzisiaj poznaliśmy przyczynę takiego stanu rzeczy. 

Jak informuje portal sportdziennik.pl była to forma protestu piłkarzy, którym klub zalega z wypłatami. Jeżeli sytuacja nie unormuje się, „Czarne Koszule” mogą podzielić los Lechii, bo nasi piłkarze mają oferty od ligowych rywali.

Krystian Pieczara

Portal „Sportowe Fakty” dodały także informację, że Polonia nie płaci swoim podopiecznym. Niektórzy nie otrzymują wynagrodzenia od września ubiegłego roku. Niebawem z klubu może odejść kilku piłkarzy, którzy są kuszeni przez konkurencję.

Źródło: spordziennik.pl / Sportowe Fakty

Author: muchomor

7 thoughts on “Zaległości finansowe przyczyną opóźnienia pierwszego treningu

  1. Przykro to mówić ale żal się robi jak się patrzy na Wisłę. Oni w parę dni na zbierali 170000 a my jak mieliśmy zrzutkę to nawet 40000 nie uzbieraliśmy w dwa miesiące. Coś mi się wydaje że jeżeli szybko się nie znajdzie sponsor to zginiemy w tej lidze na lata. Cóż to się z człowiekiem robi? Już nie marzę o ekstraklasie a chociaż o 2 lidze.

  2. Gdy Polonia była degradowana pamiętam, że były plany aby stworzyć coś na wzór socios. Plan mi się bardzo podobał, zapewne nie tylko mi, były nawet kontakty z jakimiś angielskimi organizacjami, które miały pomóc w tym. Szkoda, że to nie wypaliło. Oby było dobrze i mam nadzieję, że po tym jak ogłoszą zwycięzcę konkursu architektonicznego na stadion wszystko pójdzie z górki – ale to jeszcze 3 miesiące wegetacji

    1. Z górki to może pójść bankructwo co najwyżej, minie jeszcze sporo czasu zanim cokolwiek w sprawie stadionu się wyjaśni. Poza tym mam wrażenie że do was ciągle nie dociera że po budowie/modernizacji, koszty pójdą niemiłosiernie w górę.

    2. Wciąż mi poza tym ciężko uwierzyć, że ktoś zbuduje nowy stadion dla klubu właściwie nieistniejącego, bo do tego zmierzamy.

  3. Szybciej tu zbudują stadion lekkoatletyczny niż dla piłkarzy jeżeli nie uratujemy się teraz. Po cholerę ci akcjonariusze, zarząd, prezes (celowo piszę z małej litery)? Przecież teraz to nas spuszczą do A klasy.
    Ja nie mogę pojąć – po co tworzyć spółkę akcyjną z kapitałem zakładowym który pójdzie na spłatę wierzycieli ? Nas kibiców jest za mało …

Dodaj komentarz