Engel prezesem Widzewa?

Jerzy Engel mimo ostatniej nieobecności pozostaje nadal gorącym nazwiskiem w świecie futbolu. Niedawno informowaliśmy o zainteresowaniu Lecha Poznań. 

Finalnie stanowisko trenera „Kolejorza” objął były selekcjoner kardy Adam Nawałka.

Jerzy Engel i Maciej Szczęsny

Tym razem były prezes Polonii wiązany jest z Widzewem Łódź. Bartłomiej Stańdo z portalu „Łączy nas Pasja” na twitterze poinformował o zainteresowaniu beniaminka II ligi.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Engel prezesem Widzewa?

    1. Cała prawda, celnie to ująłeś. U nas popełnił dwa błędy: dopuszczając swojego syna do decyzji personalnych w drużynie i pozostawiając zbyt długo Gołaszewskiego na stanowisku trenera. Igora cenię i szanuję, ale nie posiada on tzw. iskry Bożej aby wykonywać ten fach. Do trenerki na wyższym poziomie poza warsztatem piłkarskim, trzeba jeszczeh wykazać determinację i odwagę oraz posiadać pełny autorytet piłkarzy, odrzucając na bok zbyt bliskie z nimi koleżeństwo.

  1. gadkę ma płynniejszą niż niejeden komentator/dziennikarz, anegdot pewnie na cały sezon. Nie dostrzegam jednak wystarczających pozytywów w jego działaniach czy chęci refleksji nad tym co mu nie wyszło, głupio by się widzewiacy na mine wpakowali przekazując mu władzę nad tym co do tej pory zrobili.

Dodaj komentarz