Poloniści wrócili po wakacyjnych urlopach. Krzysztof Chrobak potwierdził niedawno, że w przyszłym sezonie poprowadzi „Czarne Koszule”. Dziś dowiedział się kogo ze starej ekipy może spotkać jesienią w szatni. 

Z naszych informacji wynika, że na pierwszych zajęciach pojawili się najskuteczniejszy strzelec poprzedniego sezonu Krystian Pieczara i kapitan Polonii Grzegorz Wojdyga.

Krystian Pieczara

Ze starych znajomych pojawili się także doświadczeni Piotr MaślankaPrzemysław Szabat Rafał Zembrowski oraz zdolni młodzi Marcin Kluska, Mateusz Małek Maciej Wilanowski.

Andrzej Krajewski i Marcin Kluska

Chrobak przyglądał się także młodzieży. Ze znanych nam zawodników pojawił się Andrzej Krajewski. Prawy obrońca wychowany przy K6 ostatnio występował w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Z ciekawych nowinek… potwierdziło się, że z zespołem pożegnał się trener bramkarzy Piotr Wojdyga. „Funio” pracował z golkiperami Polonii przez ostatnie trzy lata. Od kilku tygodni krążą słuchy, że zastąpi go Sebastian Przyrowski, który pracuje w akademii MKS-u i broni w IV-ligowej Pilicy Białobrzegi.