Kopeć pierwszy raz oficjalnie do kibiców

Nowy prezes zarządu klubu, Janusz Kopeć, po raz pierwszy za pośrednictwem strony oficjalnej podzielił się z fanami „Czarnych Koszul” informacjami dotyczącymi naszego klubu. W bardzo wyważonym komunikacie podziękował za wsparcie kibicom i akcjonariuszom, dzięki którym klub wystartował w III lidze.

Janusz Kopeć
Janusz Kopeć (fot. Kwikster)

Szef Polonii poinformował, że do końca okienka transferowego trener Krzysztof Chrobak chciałby zakontraktować jeszcze dwóch zawodników. Szkoleniowiec ma także do dyspozycji podopiecznych trenera rezerw Antoniego Giedrysa. Dowiedzieliśmy się także jaki będzie pomysł na polonijne rezerwy: – (…) II drużyna, w której powinni grać zawodnicy nie mieszczący się w kadrze na mecz I zespołu lub wracający po kontuzjach. Ponadto ma to być naturalne miejsce dla juniorów kończących grę w MKS, a nie mieszczących się jeszcze w kadrze trenera Chrobaka – zdradził prezes Polonii.

Kopeć poprosił na koniec o wsparcie całego środowiska polonijnego. – Aby utrzymać standardy sportowe, które są oczekiwane przez naszych kibiców i walkę o awans do wyższych klas rozgrywkowych konieczne jest ustabilizowanie sytuacji organizacyjno-finansowej klubu. Do tego konieczne jest współdziałanie całego środowiska polonijnego począwszy od kibiców, działaczy i podmiotów działających na Konwiktorskiej aż do władz Warszawy. Wypełnienie trybun powinno być naszym celem i zadaniem dla wszystkich, którym leży na sercu przyszłość klubu, bo tylko to może przyciągnąć na nasz stadion sponsorów i reklamodawców. Tylko poważni partnerzy biznesowi będą w stanie zapewnić działanie Polonii na odpowiednim poziomie, a takich może przyciągnąć tylko dobra atmosfera wokół naszego klubu i stabilne relacje z miastem. Awans sportowy i rozwój będzie możliwy tylko w przypadku autentycznego współdziałania na rzecz naszego klubu wszystkich ludzi działających w obrębie Konwiktorskiej 6 – zakończył jeden z najskuteczniejszych snajperów w historii Polonii, któremu życzymy równie udanych „strzałów” w funkcji prezesa.

Śledzących postępy ekstraklasowe Sandecji Nowy Sącz ucieszy informacja, że „Sączersów” wzmocnił były bramkarz Polonii Dawid Pietrzkiewicz. Były  golkiper azerskiego Qəbələ FK pomyślnie przeszedł testy i podpisał roczny kontrakt z Sandecją Nowy Sącz. O miejsce w bramce będzie rywalizował z Michałem Gliwą, który również znany jest z występów na K6. Sądecką „kolonię” polonijną dopełnia Tomasz Brzyski.

Źródło: własne / kspolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Kopeć pierwszy raz oficjalnie do kibiców

Dodaj komentarz