Krzysztof Chrobak trenerem Polonii

Jak udało nam się dowiedzieć, nowym trenerem Polonii, zgodnie z plotkami, zostanie Krzysztof Chrobak. Dzisiaj na facebookowym profilu Pogoni Grodzisk Mazowiecki, której szkoleniowcem w minionym sezonie był Chrobak, umieszczono informację, że nie będzie on już trenerem grodziskiego klubu, gdyż wybrał ofertę klubu z wyższej ligi.

Decyzja o wyborze trenera Chrobaka na pierwszego trenera ma zostać ogłoszona jutro rano. Chrobak zastąpi Wojciecha Szymanka, który jako pierwszy trener poprowadził 11 razy Polonię w II lidze. Dla byłego szkoleniowca Pogoni Grodzisk będzie to powrót do Polonii po wielu latach. Chrobak prowadził drużyny juniorskie Polonii w latach 1991-2002, a od 2002 r. do 2004 był trenerem pierwszego zespołu „Czarnych Koszul”. Wówczas w 33 meczach uzyskał średnią 1,12 pkt. na mecz. W zeszłym sezonie Chrobak z Pogonią Grodzisk Mazowiecki wygrał IV ligę, ale w barażach musiał uznać wyższość Victorii Sulejówek.

Niestety, misja trenera Krzysztofa Chrobaka w Pogoni dobiegła końca. Trener skorzystał z oferty jednego z klubów z…

Opublikowany przez Pogoń Grodzisk Mazowiecki Czwartek, 6 lipca 2017

Informację potwierdził też były zawodnik Polonii – Jacek Karbowniak.

Author: muchomor

17 thoughts on “Krzysztof Chrobak trenerem Polonii

 1. Uff… wreszcie coś optymistycznego. Tylko żeby nikt nie oczekiwał cudów. Na początek stabilizacja składu i zatrzymanie tych którzy wg Pana Trenera są potrzebni. I żeby Szymanek się nie wtrącał ale uczył.

 2. Tak jak pisałem wcześniej nie tylko Strzałkowski ze starych, dobrych znajomych by nam się przydał. Dopisałbym do tej listy Damiana Jaronia i Mateusza Sołtysa.

  Ale faktem jest, że podpisanie Chrobaka to świetna wiadomość. Może te czarne barwy odnośnie przyszłości okażą się przedwczesne… 😉

  1. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim sezonie strzelił dla Łomianek 17 bramek to jak najbardziej. We 3 z Jaroniem i Strzałkowskim strzelili 67 bramek, więc każdy z nich wniósłby do naszej ofensywy wiele dobrego.

  2. Jakby nie patrzeć to Jaroń by się przydał, bo …. nie mamy prawego pomocnika.

  3. A i jeszcze jedno. Skoro Sołtys strzelił 17 goli, a do spółki z pozostałymi aż 67, to ile nastrzelał sam Strzałkowski ? Ze trzydzieści ?

  4. Pamiętacie, że to jest IV liga. Sołtys ma 29 lat i praktycznie w ogóle nigdy nie grał w poważną piłkę. Przeskok z IV ligi do III jest widoczny i wielu sobie z nim nie radzi.

   Lemanek przeszedł do MKSu Przasnysz. On od od 2 lat powinien grać u nas. Niekorzystanie z jego usług, to największy absurd.

  5. Po tym jak MKS potraktował Lemanka nie może dziwić, że nie chciał tu wrócić…
   http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,17167225,Dominik_Lemanek_i_Wojciech_Szymanek__Nie_chcielismy.html

   A co do Sołtysa to na pewno wolałbym widzieć jego w koszulce Polonii niż chociażby Wiśniewskiego. Może przeskok nie okaże się tak widoczny, a w naszej ciężkiej sytuacji nie wiem czy stać nas na wybrzydzanie i rezygnowanie z takich piłkarzy.

  6. Z tego co Lemanek pisał, chciał wrócić, ale takiej chęci nie było z drugiej strony.

 3. No !!! i to jest njuuus przez duże S, super wiadomość. Teraz wypada czekać na koleje pozytywne wiadomości skoro ciąg dalszy historii czyli rozdział 17/18 dopisze trener Chrobak. Powodzenia i niech Polonia znów porywa tłumy.
  Gdyby tak pół roku temu te kluczowe zmiany nastały …

Dodaj komentarz