Dziś pierwsze zajęcia z zespołem Polonii poprowadził trener Krzysztof Chrobak. Nowy szkoleniowiec już wkrótce zmierzy się z misją utrzymania „Czarnych Koszul” w III lidze. Kto zagra w jego drużynie?

Michał Strzałkowski

Michał Strzałkowski (fot. MJ Photo)

Losy starych zawodników poznamy zapewne w przeciągu kilku dni. Zarząd klubu zaproponował renegocjację umów, których celem jest zmniejszenie wydatków na przyszły sezon. Kto pozostanie w III-ligowej Polonii rozstrzygnie się najprawdopodobniej do końca przyszłego tygodnia.

Chrobak natomiast chciałby wzmocnić Polonię zawodnikami, których dobrze kojarzy z Grodziska. Obaj piłkarze są znani polonijnej społeczności. Pierwszym z nich jest Michał Strzałkowski, który w przeszłości włączył się w odbudowę naszego klubu. Był najlepszym strzelcem Polonii w IV lidze. Drugim jest Damian Jaroń, który w tym sezonie był najlepszym strzelcem Pogoni.

Z informacji jakie docierają do nas wynika, że klub zamierza przyjrzeć się także dwóm młodym talentom dostrzeżonym przez Emila Kota. Podobno chodzi o bramkarza MKS-u Ciechanów Tomasza Pawlikowskiego i pomocnika Żyrardowianki Macieja Naleja.

Źródło: własne