Polonia sprawdza nowego pomocnika

Sporo ostatnio informowaliśmy o ubytkach. Żeby nie było tak monotematycznie postanowiliśmy napisać kilka zdań o zawodnikach, którzy mają szansę wzmocnić nasz zespół. 

Pierwszym testowanym zawodnikiem jest nasz wychowanek, ostatnio występujący w GKS-ie Bełchatów, Daniel Ciechański. Piłkarz w ostatnim sezonie grał w dwóch klubach, które prowadził Mariusz Pawlak. Jako zawodnik Gryfa Wejherowo rozegrał 19 meczów, w których strzelił 5 goli. Wiosną przeniósł się do „Torfiarzy”. Tam Ciechańskiemu szło już gorzej. W 10 spotkaniach nie udało mu się pokonać bramkarzy rywali.

Drugim testowanym jest pomocnik Pelikana Łowicz, Przemysław Bella. Wychowanek Koksownika Zdzieszowice występował ostatnio w III lidze. W 26 meczach strzelił jedną bramkę (rezerwom Legii).

W Łodzi Wojciech Szymanek sprawdzał także młodych piłkarzy MKS-u: Jana MateraTomasza Zycha. Większe szanse ma Mater, który od dłuższego czasu jest w kręgu zainteresowań sztabu. W kadrze meczowej opublikowanej przez ŁKS pojawił się też Jakub Popielarz. Mniemamy, choć nie mamy żadnej pewności, że chodzi o pomocnika Startu Rymanów…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz