Kopeć nowym prezesem Polonii!

Najskuteczniejszy snajper Polonii w niższych klasach rozgrywkowych (obok Andrzeja Zeleneya), a ostatnio dyrektor do spraw administracyjnych Janusz Kopeć został nowym prezesem warszawskiej Polonii. Kopeć zmienia na stanowisku Jerzego Engela, który pełnił to stanowisko przez 2 lata.

Janusz Kopeć
Janusz Kopeć (fot. Lugher77)

Z naszych informacji wynika, że dziś podczas zebrania rady nadzorczej złożono wniosek o odwołanie prezesa Engela. Mimo uzyskania wotum zaufania (w stosunku osiem do czterech) były selekcjoner podjął decyzje o rezygnacji z piastowania funkcji. Decyzją rady nowym szefem został dyrektor Kopeć.

Pozostałymi członkami zarządu klubu będą Stanisław Michrowski (ostatnio wiceprezes klubu) i Roman Fedorczuk. Pan Fedorczuk zajmie miejsce Wojciecha Mroza, a do jego obowiązków będą należeć sprawy polonijnego marketingu.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Kopeć nowym prezesem Polonii!

 1. Za 90minut.pl – Widownia na meczach drużyn u siebie w minionym sezonie II ligi

  Informacja raczej ważna dla nowego prezesa KSP. Może już ma pomysł, jak sprowadzić kibiców na Konwiktorską, bo to wstyd, żeby Radom, Częstochowa, Opole i Bełchatów miały większą frekwencje niż Polonia, Rodowity Klub Stolicy.

  nazwa średnio razem mecze

  Radomiak Radom 2700 46501 17
  Raków Częstochowa 1800 31161 17
  Odra Opole 1300 22298 17
  GKS Bełchatów 1300 21679 17
  Polonia Warszawa 1200 20836 17

 2. No to brawo, mieliście to czego chcieliście tak bardzo przez ostatnie 2 lata. Olczak Wam wadził (bo to była porażka faktycznie), mieliście za to medialnego i komunikatywnego prezesa- to teraz ja za 2 lata się pośmieję jak nowy Prezes oraz jego następcy Was sprowadzą szybko na ziemię. Załóżcie jeszcze ze dwa albo trzy kolejne stwoarzyszenia polonijne i ziejcie jadem do wszystkich, plujcie z trybun na działaczy, śpiewajcie głośno LTSK- to napewno pomoże w restytucji Czarnych Koszul.

 3. Na prawdę chciał bym by każda zmian była tylko na lepsze. Zmiana jest niby tymczasowa ale zawsze, pytanie czy coś da (wszyscy woleli by kogoś totalnie niezależnego) kolejne pytanie i czy JWE poza ustąpieniem biurka kończy swoją przygodę z K6 po tym nieudanym epizodzie czy dalej będzie działał gdzieś w tle kierując ludźmi z cienia.

Dodaj komentarz