Kuraszkiewicz nie przewodzi już radzie

Wczoraj klub poinformował o rezygnacji ze stanowiska dyrektora operacyjnego Adama Łazuki. Na tym nie koniec rozstań. 

Robert Kuraszkiewicz
Robert Kuraszkiewicz (fot. Lugher)

Dziś dotarła do nas informacji o rezygnacji z przewodniczącego rady nadzorczej Roberta Kuraszkiewicza.

Rezygnacja wiąże się z powołaniem Kuraszkiewicza do zarządu spółki akcyjnej Banku Pocztowego [info tutaj].

– Wtorkowe posiedzenie rady nadzorczej Banku Pocztowego przeprowadziło rewolucję w składzie zarządu (liczbę jego członków powiększono do pięciu z czterech). Wraz z upływem kadencji powołano zupełnie nowe kierownictwo (z wyjątkiem jednej osoby). Nowy zarząd rozpocznie kadencję z początkiem lipca.

Następcą Szymona Midery został Sławomir Zawadzki (do czasu uzyskania zgody z KNF będzie pełniącym obowiązki prezesa). (…) W ich miejsce powołano Jerzego Konopkę, Krzysztofa Telegę i Roberta Kuraszkiewicza. Jedyną osobą, która pozostała w zarządzie Pocztowego, jest Magdalena Nawara (…) – czytamy na stronie „Rz”.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Kuraszkiewicza, ale wśród kandydatów Stowarzyszenia może znaleźć się Grzegorz Popielarz, który był jednym z założycieli SKPW.

Źródło: własne / Rzeczpospolita

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Kuraszkiewicz nie przewodzi już radzie

  1. Ekstra news 🙂 jakby się zmieniała rada nadzorcza w spółdzielczym banku w Rzepine to dajcie znać i oczywiście nie zapomnijcie nadal śledzić kariery Kurszkiewicza, większość czytających DS będzie Wam wdzięczna za info o dalszych jej losach.

Dodaj komentarz