Polonia wróciła do zajęć. Hummel wróci na K6?

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia polonistów. Podczas nich poza zawodnikami reprezentującymi zespół w poprzednim sezonie stawili się wypożyczeni do Victorii Sulejówek. 

Bartosz Wiśniewski i Piotr Petasz
Bartosz Wiśniewski i Piotr Petasz (fot. Robe)

Z zespołem trenował Piotr Petasz. Wypożyczeni wiosną do Sulejówka Sebastian Pindor Bartosz Wybraniec prawdopodobnie rozmawiali o dalszej współpracy z Polonią. W zajęciach uczestniczył także Cezary Sauczek, który trafi do Polonii z akademii MKS-u.

Nadal pauzuje Rafał Kosiec, który przechodzi rehabilitację po wypadku, podczas którego uszkodził kręgosłup. Na razie nie wiadomo kiedy wróci do zajęć.

W kuluarach mówi się także, że w przyszłym sezonie poloniści nie zagrają w strojach firmy Tico. Po pożegnaniu z tym sponsorem odzieżowym trwają rozmowy z nowym dostawcą sprzętu. Podobno najbliżej jest Hummel. W strojach duńskiej firmy Polonia ostatnio grała w Ekstraklasie.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia wróciła do zajęć. Hummel wróci na K6?

  1. moim zdaniem czy przeprosi czy nie…bez różnicy…nie uważam że powinniśmy się obrażać jeśli np. dany piłkarz ma znajomych lub wychował się w miejscu gdzie kibicują Legii i w związku z tym ma jakieś „polubienia” dotyczące tej drużyny…(oczywiście póki poważnie podchodzi do gry u nas i wiąże z tym plany na kilka sezonów)

    Ale gdy piłkarz lubi obrażać nasz klub to niech daruje sobie przeprosiny dla ludzi obrażających Polonię nie ma miejsca ani w składzie ani na trybunach – proste i logiczne!
    Uważam że dla dobra tego prawie-piłkarza lepiej by było żeby poszedł do jakiegoś innego klubu się „rozwijać”…może jakiś MKS Ciechanów lub inna Pilica ? jeśli tutaj zostaniesz będziesz regularnie wygwizdywany i zaszczuty do takiego stopnia że nie kopniesz prostej piłki …przemyśl to kopaczu i zmykaj gdzieś do IV ligi !

Dodaj komentarz