Ogłoszenia parafialne przed meczem Polonia – Sokół

Już jutro Polonia podejmie Sokół Aleksandrów Łódzki. Podczas jutrzejszej niedzieli szykuje się prawdziwy festiwal wrażeń. Poza emocjami piłkarskimi klub i kibice szykują nam różne rozrywki. 

Polonia 2:1 Błękitni Raciąż (fot. Robe)
Polonia 2:1 Błękitni Raciąż (fot. Robe)

Zaczynając od atrakcji szykowanych przez klub, to ramowe założenia atrakcji pozaboiskowych niedzielnego meczu wyglądają następująco:

  1. Stanowisko „Zdrowa Żywność” – promocja zdrowego trybu życie, degustacja (w przerwie meczu). Stoisko będzie znajdować się pod filarami. Start o godzinie 10 + przerwa meczu.
  2. Stanowisko promocyjne „Łazarskie Dni Sportu” – Stoisko będzie znajdowało się przy wejściu na trybunę VIP. Start o godzinie 10 i potrwa do zakończenia meczu.
  3. Występ cheerleaderek – występy będą odbywały się w przerwie meczu przed trybuną Główną.
  4. Namiot „Futbol Amerykański” – stanowisko będzie mieściło się wzdłuż fontanny. Start o 10 + przerwa.
  5. Strefa Małego Kibica – Tym razem w plenerze na trawie naprzeciwko basenu.
  6. Akcja Kibice Razem – Wspólne dopingowanie zawodników przez najmłodszych kibiców będzie zorganizowane na sektorze A2 (dolne rzędy)

Kibice po meczu zapraszają na dziedziniec klubowy, gdzie klubowa kawiarnia „Czarna Koszula” wystawi grilla do dyspozycji kibiców, na którego każdy będzie mógł przynieść własne jedzenie i spędzić czas w polonijnym gronie. Piwo i napoje kupujemy tylko w CK.

„Ultras Enigma” przypomina także o zapisach na wyjazdowe spotkanie z ŁKS-em. Miejsca w autokarach powoli się kończą. Koszt wyjazdu to jedyne 50 zł.

Podczas meczu z Sokołem można będzie wesprzeć zbiórkę na oprawę w meczu z rezerwami Legii. Ultrasi planują upamiętnić obchody 70-lecia mistrzostwa Polski. Nie omijajcie koleżanek z puszkami!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz