Portal „Mazowiecka Piłka” z okazji Dnia Kobiet (wszystkiego najlepszego dla naszych polonistek!) publikuje raport dotyczący naszego zespołu wraz z przewidywaniami. 

Bartosz Wiśniewski

Bartosz Wiśniewski (fot. Luk)

Redakcja portalu nie wierzy w sukces „Czarnych Koszul”. Polonia nie dogoni Sokoła i nie awansuje do II ligi. W Aleksandrowie Łódzki zdają sobie sprawę z historycznej szansy przed jaką stoją i nie roztrwonią 10-punktowej przewagi. „Czarnym Koszulom” pozostanie walka o 2 miejsce, które na dobrą sprawę nic nie daje… – czytamy na stronie mazowieckapilka.pl.

Na ocenę wskazuje duża strata punktowa do lidera oraz spokojniejsza postawa na rynku transferowym zimą. (…) na stałe do kadry Polonii zostali włączeni juniorzy, którzy w sparingach pokazali się z dobrej strony. Ponadto zakontraktowano dwóch bardziej doświadczonych piłkarzy. Przemysław Szabat to zawodnik ograny na poziomie III ligi, natomiast Bartosz Wiśniewski po nieudanej jesieni w Pruszkowie poszuka dawnej formy przy Konwiktorskiej.

„Mazowiecka Piłka” typuje Polonię na 2-4 miejsce w końcowej klasyfikacji. Według portalu poloniści powinni postawić na taką jedenastkę: Mateusz Tobjasz – Przemysław Szabat, Karol Worach, Piotr Augustyniak, Marcin BochenekMariusz Marczak, Donatas Nakrošius, Piotr Kosiorowski, Rafał Kosiec, Michał Zapaśnik – Bartosz Wiśniewski.

Naszym zdaniem Polonia może rzeczywiście w spotkaniu pojawić się w takim składzie. Pauzującego za kartki Szabata powinien zastąpić Grzegorz Wojdyga. Jedynym wyłomem może być Krystian Pieczara, który może „wygryźć” Zapaśnika.

Herb Polonii z 2004 r.

Herb Polonii z 2004 r.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Michała Patynowskiego nie znalazł się chętny do nabycia praw do herbu spółki Ireneusza Króla. – Dzisiejsza licytacja odbyła się, jednak z powodu braku chętnych była bezskuteczna – powiedział naszemu portalowi Pytanowski.

Taka mała kuchnia dla piszących o sprawie. Herb, który licytowano wyglądał tak jak na zdjęciu po prawej…

Przypominamy, że dziś o 17:00 klub organizuje „Czarny Wtorek” z: prezesem Jerzym Engelem, dyrektorem sportowym Jerzym Engelem jr, dyrektorem marketingu Radosławem Majdanem, trenerem Igorem Gołaszewskim oraz Rafałem KoścemKrystianem Pieczarą Bartoszem Wiśniewskim.

Źródło: własne / Mazowiecka Piłka / Polonia Warszawa