Kokot o Polonii. Będzie PPV z meczu z Ursusem

Szykuje się pierwsza transmisja meczu Polonii w tym sezonie. Relację w systemie PPV przeprowadzi telewizja internetowa PTS (mecz jest jutro o 17:30).

Bazyli Kokot
Bazyli Kokot w meczu z Legią II (fot. polonijny fb)

Przed meczem kilka słów na temat motywacji zespołu Polonii powiedział Bazyli Kokot, który wskoczył do składu „Czarnych Koszul” na mecz z Wartą Działoszyn z powodu czerwonej kartki Marcina Bochenka. – – Bardzo [jesteśmy zmobilizowani] i zamierzamy podtrzymać zwycięską passę. Wygrana z Ursusem pozwoli nam wyprzedzić groźnego rywala i, nie ukrywamy, że chcemy utrzymać nad nimi przewagę do końca sezonu. Mamy zamiar udowodnić, że w naszym zespole drzemie ogromny potencjał – powiedział popularny „Bazyl” i dodał: – Presja meczu na pewno jest duża, ale musimy sobie poradzić. Jeśli dobrze wejdziemy w mecz, to wygramy. 5:0 byłoby pięknym osiągnięciem, ale 1:0 też nas ucieszy (śmiech – przyp. red). Musimy wygrać i piąć się w górę tabeli. Mam nadzieję, że pierwsze dwa spotkania będą jedynymi naszymi potknięciami w drodze do awansu.

Kokot zdradził, że przed przyjściem do Polonii był na testach w Legii. O wyborze klubu z Konwiktorskiej zadecydowało przyjęcie wychowanka Lecha Poznań oraz świetna atmosfera jakiej doświadczył podczas testów.

Prawy obrońca Polonii w zeszłym sezonie po zmianie szkoleniowców nie występował w CLJ. Gdy trener Igor Gołaszewski objął pierwszy zespół po Marku Końko sytuacja zmieniła się diametralnie – Kokot wskoczył do kadry III-ligowej Polonii na spotkanie z rezerwami Legii. Zaprezentował się na tyle dobrze, że zyskał uznanie władz spółki i otrzymał propozycję gry w zespole.

Obecnie rywalizuje o miejsce w składzie z Bochenkiem. Nie ma między nimi złej krwi. Młody piłkarz zna swoje miejsce i wie, że musi się jeszcze sporo nauczyć. Uważa się za piłkarza cierpliwego i zdeterminowanego do osiągania lepszych wyników (to już nas domysł – przyp. red.), który chce w Warszawie zostać na dłużej. – Nigdy nie będę żałował, że zostałem, bo w Polonii chcę grać jak najdłużej – powiedział kspolonia.pl

Emeriten Gang zachęca kibiców Polonii do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy Czarnych Koszul z Ursusem Warszawa (środa 26 sierpnia, godz. 17.30). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Ursusem Warszawa , wyślij SMS o treści MECZ. 2508 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Ursusem Warszawa , wyślij SMS o treści MECZ. 2508 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.
Źródło: własne / Twitter / kspolonia.pl

Author: Luk

3 thoughts on “Kokot o Polonii. Będzie PPV z meczu z Ursusem

  1. Nareszcie transmisja. Tak dla informacji dla wszystkich kupujacych z zagranicy. Przelewy24 mimo watpliwosci dziala tak iz mozna zaplacic karta wystarczy wybrac opcje PayPal a tam sie wybiera karte VISA lub MasterCard oraz odpowiedni kraj wydania karty i mozna zaplacic i potwierdzenie wplaty jest za chwile i pozostaje czekac na poczatek meczu 😀

Dodaj komentarz