Zapaśnik kontuzjowany. Kucz o Bayerze

Strona oficjalna podała, że Michał Zapaśnik będzie pauzował 4-6 tygodni. W ostatnim sparingu naderwał więzadło i torebkę stawową. 

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. Lugher)

Reszta zawodników jest zdrowa. Zapaśnik w zespole Igora Gołaszewskiego występuje na lewej pomocy, jest nominalnym napastnikiem.

Wywiadu dla „Gazety Wyborczej” udzielił Tomasz Kucz. – Bardzo pozytywne! Nikt nie spodziewał się, że w ostatnim sezonie zajdziemy tak daleko, bo przecież od finału Centralnej Ligi Juniorów dzieliło nas naprawdę niewiele [Polonia odpadła z Lechem w rzutach karnych]. To, co wspólnie osiągnęliśmy, sprawiło, że pożegnanie było wesołe. Koledzy z drużyny i trenerzy powiedzieli, że będą trzymać za mnie kciuki – powiedział zdolny wychowanek „Czarnych Koszul”.

Kucz będzie występował w drużynie juniorów. – W Bayerze nie ma rezerw, więc będę grał w drużynie do lat 19. Większość moich kolegów jest starsza, ale nie przeszkadza mi to. Podpisałem trzyletni kontrakt. Tyle mam czasu, by się wykazać w zespole młodzieżowym. A co będzie dalej, to okaże się po tych trzech sezonach – wyjaśnił w „GW”.

Źródło: własne / kspolonia.pl / Gazeta Wyborcza

Author: Luk

Dodaj komentarz