Trzech młodych w kadrze „Konika”. Poszerzmy „Saharę”!

Polonia po ostatnim zwycięskim spotkaniu z Omegą Kleszczów będzie mocno osłabiona. Spore problemy może rozwiązać zaciąg z Centralnej Ligi Juniorów.

Marcin Bochenek
Marcin Bochenek (fot. polonia.waw.pl)

Trener Igor Gołaszewski sprawujący pieczę nad pierwszym zespołem oraz nad wspomnianymi juniorami grającymi w CLJ postanowił zgłosić do do rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej trzech zawodników. Są to ofensywny pomocnik Maciej Wilanowski oraz dwóch defensorów Piotr Stępniak i Bazyli Kokot. Strona oficjalna informuje, że spośród kontuzjowanych najbliższy powrotu jest Marcin Bochenek.

Andrzej Krajewski jutro wraca do normalnych treningów, natomiast Piotra Augustyniaka, Grzegorza Arłukowicza i Igora Jaszczaka w tym sezonie na murawie już raczej nie zobaczymy”

KS Ursus Warszawa został ukarany 1000 zł za niewpuszczenie kibiców Polonii na mecz ligowy. Należność za bilety, którą uiścili Poloniści nie została do tej pory zwrócona.

W „Czarnej Koszuli” można dopisać się do listy poparcia poszerzenia bocznego boiska Polonii (popularna „Sahara”). Gorąco zachęcamy !!!

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz