Nowa miotła zamiotła w Kleszczowie

Poloniści po zmianie szkoleniowca zmierzyli się z Omegą Kleszczów. Pod okiem trenera Igora Gołaszewskiego pokonali rywali.

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. Oiolosse / KSP FB)

W 42 minucie bramkę zdobył Michał Zapaśnik, pokonał golkipera Omegi uderzeniem z dystansu. W 64 minucie po podaniu Kamila Tomasa bramkę zdobył Krystian Pieczara. W 78 minucie szybką kontrę przeprowadzili poloniści, sfinalizował ją perfekcyjnym lobem Jan Dźwigała. Gospodarze przełamali się w 84 minucie, gol padł po rzucie wolnym egzekwowanym niedaleko punktu do wykonywania rzutów rożnych.

06.05.2015
Omega Kleszczów  – Polonia Warszawa 1:3 (0:1)
bramki: Michał Zapaśnik 42, Krystian Pieczara 64, Jan Dźwigała 78

Polonia: Przemysław Kazimierczak – Andrzej Krajewski, Grzegorz Janiszewski, Grzegorz Wojdyga, Kamil Tomas – Bartosz Niksiński (73. Przemysław Płacheta), Bartłomiej Urbański (87. Adam Grzybowski), Donatas Nakrošius, Jan Dźwigała Ż (79. Michał Gwiazda Ż), Michał Zapaśnik – Krystian Pieczara Ż (85. Konrad Cichowski Ż).

Żółtą kartkę otrzymał także Aleksander Tomaszewski, podczas rozgrzewki.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Nowa miotła zamiotła w Kleszczowie

    1. jesteśmy i nie planujemy kończyć, już wkrótce będą nasze kolejne aktywności :>

Dodaj komentarz