Spotkanie ws. „Sahary” przesunie mecz z Wieluniem. MKS czeka na przejęcie drużyny

Urząd m.st. Warszawy planuje powiększenie bocznego boiska Polonii Warszawa. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się we wtorek 19 maja (o 17:30).

85-lecie otwarcia stadionu (fot. Mateusz Romian / SKPW "K6")
85-lecie otwarcia stadionu (fot. Mateusz Romian / SKPW „K6”)

Podczas spotkania zaprezentujemy oraz omówimy projekt modernizacji i rozbudowy boiska bocznego, a następnie udamy się na miejsce planowanej inwestycji – czytamy na stronach UM.

Spotkanie będzie trwało ok. dwóch godzin (początek o 17:30)., odbędzie się na sali sportowej Ośrodka Polonia – wejście główne. Informacja na stronie UM [tutaj].

Z powyższych racji w dniu 19 maja nie może odbyć się żadna impreza wymagająca zamknięcia stadionu i „zliczania” jej uczestników (mecz z WKS Wieluń będzie imprezą niemasową).
Czyżby jakiś szaman rzucił klątwę uniemożliwiającą rozegranie zawodów Polonia – WKS Wieluń?
Najprawdopodobniej Czarne Koszule będą wnioskowały o rozegranie meczu 20 maja (środa). Warto dodać, że mecz Polonia-WKS Wieluń jest najczęściej przekładanym w historii „Czarnych Koszul”
– formalnie będzie to 5 zmiana terminu! – poinformował MKS.

Relacja SMS-owa z meczu z Legią II Warszawa Zachęcamy kibiców Polonii do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy Czarnych Koszul z Legią II Warszawa . (piątek 15 maja, godz. 19.00). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Legią II Warszawa, wyślij SMS o treści MECZ. 1505 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Legią II Warszawa, wyślij SMS o treści MECZ. 1505 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.
Kamil Majewski
Kamil Majewski (fot. Kwikster / dumastolicy.pl)

„Fakt” przepytał kierownika drużyny Kamila Majewskiego. – Chętni na przejęcie Polonii dopiero teraz zaczynają się interesować sprawami, które powinny być wyjaśnione i załatwione pół roku temu – mówi Majewski i kontynuuje: – Oni dopiero teraz zaczęli się interesować, jaki mamy dług, jakie kontrakty są podpisane i jaki jest koszt organizacji meczu. To niepoważne. Jeśli wszystko ma zostać dograne miedzy rozgrywkami, to spółka powinna przejąć drużynę najpóźniej dzień po zakończeniu obecnego sezonu. Na ten moment to mało prawdopodobne.

MKS przed spółką stawia konkretne warunki. Zaległości finansowe Polonii wynoszące ok. 100 tys. złotych muszą zostać spłacone. MKS wymaga również zapewnienia, że szkoleni przez nich zawodnicy będą stanowić drużynę juniorską docelowej „nowej” Polonii, a także gwarancji, że nikt nie wyrzuci ich ze stadionu przy Konwiktorskiej.

Według naszych źródeł spółka jest bliska realizacji swojego planu. Odpowiedzi, które nurtują wielu kibiców mają zostać udzielone w czerwcu. Do tego czasu należy wspierać zespół, aby utrzymał się w III lidze. Do zobaczenia na Wieluniu!

Źródło: własne / Urząd m.st. Warszawy / Emeriten Gang / Fakt / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Spotkanie ws. „Sahary” przesunie mecz z Wieluniem. MKS czeka na przejęcie drużyny

  1. Zamiast zrobić takie spotkanie rano to ci będą klepać nadgodziny kosztem meczu, no super. Ta powiększenie boiska…. (zrozumiał bym gdyby to chodziło o przeróbkę na boisko trawiaste z bieżnią 😛 ) ale znowu jakąs kosztowną inaczej, zbędną prowizorkę machną i każą sobie za tak szałową inwestycje dziekować.

Dodaj komentarz