Gołaszewski zastąpił Końkę

Piotr Dziewicki, Piotr Szczechowicz, Dariusz Dźwigała, Marek Końko, a od poniedziałku – Igor Gołaszewski. Walcząca o utrzymanie w trzeciej lidze Polonia Warszawa znów zmieniła trenera – podała „Gazeta Wyborcza”. 

Igor Gołaszewski
Igor Gołaszewski (Jerzy Kleszcz / newspix.pl)

Informację na stronie oficjalnej potwierdził Kamil Majewski. Popularny „Konik” prowadził ostatnio juniorów Polonii którzy występowali w CLJ. W ramach kronikarskiego odnotowania warto zaznaczyć, że zespół w 10 prowadzonych przez niego meczach wygrała dwa razy (w tym walkower z Targówkiem), zremisowała trzykrotnie i poniosła pięć porażek.

Teraz przejmie seniorów, którzy są w bardzo trudnej sytuacji – po 27 kolejkach Polonia ma tylko 27 punktów i zajmuje 16. miejsce w tabeli grupy łódzko-mazowieckiej. Pierwsze, które oznacza spadek. Do bezpiecznej 15. pozycji „Czarne Koszule” tracą w tym momencie cztery punkty.

Źródło: własne / Polonia Warszawa / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz