Relacje z Łowicza. Czerkas wraca do Legionowa

Mecz z Pelikanem Łowicz już jutro. Zapraszają na relację PTSportowa oraz nasi Emeryci, którzy liczą na wsparcie dla naszego kota.

Grzegorz Arłukowicz
Grzegorz Arłukowicz podczas jesiennego meczu z Pelikanem (fot. Lugher 77 / dumastolicy.pl)

Nim jednak do tego dojdzie. Poniżej prezentujemy Wam zapis telewizji z meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (1:3). PTS zaczyna relację od godziny 14:55, mecz komentuje Łukasz Klufczyński.

Zachęcamy również do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy „Czarnych Koszul” z Pelikanem Łowicz (sobota, 04 kwiecień, godz. 15:00). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Pelikanem Łowicz, wyślij SMS o treści MECZ.0404 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Pelikanem Łowicz wyślij SMS o treści MECZ.0404 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Mecz Polonia – Świt:

Z kronikarskiego obowiązku wspominam o tym, że Adam Czerkas związał się z Legionovią Legionowo.

Źródło: własne / 90minut.pl / PTS / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Relacje z Łowicza. Czerkas wraca do Legionowa

  1. Czy nikt nie reaguje co się dzieje. Za kilka miesięcy jesteśmy znowu w IV Lidze. To co grają chłopaki to kompletne dno piach w ostatnim meczu nie przeprowadzili żadnej składnej akcji. Nie da się tego oglądać. Polonia przez III ligę powinna przejść jak burza a tu kibel. Moim zdaniem jest za mało doświadczonych zawodników młodzieżą nic nie zrobimy. Napiszcie czy spada 4 zespoły czy osiem po reorganizacji III ligi. Na 90 minut jest napisane że 4 zespoły spadają.

  2. Niestety ale tak to jest gdy nie ma kasy.Dlaczego odeszli najlepsi – Lemanek,Ligęza,Czerkas? Bo byli za drodzy w utrzymaniu.Nie ma sponsora,to i nie ma kasy.Gramy takimi zawodnikami którzy akceptują warunki finansowe.Tyle w temacie. :szal:

Dodaj komentarz