O Murapolu… było żartobliwie ;)

Pragniemy poinformować wszem i wobec, że w ramach wczorajszego Prima Aprillis dementujemy informacje, o wejściu Murapolu w Polonię.

Mamy nadzieję, że oczywiście sponsor się znajdzie i sprawy w klubie się poprawią. O kwestiach będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowo przepraszamy wszystkich urażonych i zaznaczamy, że nie było naszym celem wyśmianie Pana Jerzego Engela oraz członków spółki akcyjnej. Trzymamy kciuki za działania wszystkich grup chcących dobra „Czarnych Koszul” oraz tego by doszło do wzajemnego porozumienia i współpracy.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “O Murapolu… było żartobliwie ;)

  1. Ile się jeszcze będziecie kajać za to ? Rzucacie tekst w dniu prima aprilis gdzie wiadomo, że jest to dzień ściem i tyle, każdy kto ma dystans to załapał, tłumaczenie się teraz, że się w dniu 1 kwietnia z kogoś zażartowało jest żałosne.
    Co Engel nie chciał Wam udzielić wywiadu pomeczowego ? :szal:

  2. Marny żart w sytuacji gdy z każdego kąta wyziera bieda i brak pieniędzy. Senior Engel cały czas działa na rzecz lepszej przyszłości Polonii, a wy na jakiej płaszczyźnie wspomagacie nasz klub ?

Dodaj komentarz