Zapaśnik pierwszym wzmocnieniem Polonii

Pierwszym zimowym wzmocnieniem Polonii będzie Michał Zapaśnik. Były gracz II-ligowego Znicza Pruszków związał się z „Czarnymi Koszulami” 1,5 rocznym kontraktem. 

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. polonia.waw.pl)

Wkrótce szykują się następne rozstrzygnięcia. Trener Marek Końko wraz z kierownikiem drużyny Kamilem Majewskim zapowiadają w najbliższych dniach finalizacje rozmów z kolejnymi zawodnikami – czytamy w komunikacie MKS-u.

Zapaśnik w Pruszkowie jesienią zagrał w 12 spotkaniach. Może grać jako napastnik, a także jako skrzydłowy.

Z naszych informacji bliscy podpisania umowy z „Czarnymi Koszulami” są Marcin Bochenek (obrońca Siarki Tarnobrzeg), Michała Gwiazdy (pomocnik Startu Otwock), Bartosz Niksiński (pomocnik Znicza Pruszków) i Kamil Tomas (obrońca Pilicy Białobrzegi). Trener Końko poszukuje nadal drugiego bramkarza oraz środkowego pomocnika.

Polonia nie testuje już Pascala Ekwueme. Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” podaje na Twitterze, że Polonia Warszawa testuje Piotra Ćwika z Pogoni Grodzisk Maz. Przy Konwiktorskiej nie zagra raczej Paweł Bylak, który zostaje w @oksotwock. Ćwik jest wychowankiem stołecznego Ursusa. W rundzie jesiennej zagrał w 16 meczach Pogoni.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz