Końko skreślił pierwszych testowanych

Kierownik drużyny MKS-u Polonia Warszawa Kamil Majewski ujawnił kilka ciekawych informacji dotyczących przygotowań „Czarnych Koszul”.

Marek Końko
Marek Końko (fot. Luk)

Do końca tygodnia musimy zakontraktować zawodników przebywających na testach oraz odpowiadających koncepcji drużyny według naszego I trenera Marka Końko – stwierdza Majewski.

Końko zamierza wzmocnić Polonię – (…) Wiem, że oprócz graczy aktualnie przebywających na testach trener Końko ma kilka pomysłów na wzmocnienie zarówno bloku obronnego, jak i formacji ofensywnej. Najbliższa przyszłość pokaże ile z tych pomysłów uda nam się przekuć w rzeczywistość – podsumował dla strony oficjalnej Majewski.

Na dzień dzisiejszy grupa testowanych uszczupliła się o Tomasza Kaczmarka (KS Łomianki), Mateusza Oszusta (Hutnik Warszawa) i Tychona Szewcowa (ostatnio ukraiński Jednist Płysky), z którymi sztab trenerski rozstał się po sobotnim meczu ze Zniczem.

Z kolei portal „Mazowiecka Piłka” pisze kto jest bliski angażu do Polonii. Bardzo blisko Polonii Warszawa jest Kamil Tomas (Pilica Białobrzegi) (…) Postawa Bartosz NiksińskiegoMichała Zapaśnika w sparingach także daje im duże szanse na zasilenie „Czarnych Koszul” – podała strona o lokalnym futbolu.

Z artykułu możemy również dowiedzieć się, że Michał Steć trenuje ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Nowym napastnikiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki został Maciej Tataj, który ostatnio występował w… Pogoni Siedlce.

Oficjalna strona internetowa Leeds United poinformowała,  że albański napastnik Catanii Calcio Edgar Çani został wypożyczony do klubu do końca bieżącego sezonu. Piłkarz jest już w Leeds, jednak wciąż nie dotarły dokumenty uprawniające Albańczyka do gry w Anglii.

Źródło: własne /  MKS Polonia Warszawa / Mazowiecka Piłka / Leeds United

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Końko skreślił pierwszych testowanych

  1. Tylko z Engelem mamy szansę na odrodzenie Polonii i być może na stały powrót do „wielkiej polskiej” piłki. Dla mnie MKS nie jest żadną, a już na pewno nie tą prawdziwą Polonią. To sztuczny, administracyjny twór, w którym nie ma miejsca dla ludzi z polonijnym rodowodem. To właśnie tutaj zadomowiło się środowisko cwaniaczków i przybłędów znikąd, którzy na historii i nazwie klubu już kręcą niezłe lody. W tym chorym układzie niejakiego Olczaka będzie ZAWSZE stać na kupno kolejnego Jeepa za 300 tysięcy zł. a trener i piłkarze będą zapie…lać za marne grosze lub za darmo. Zaś młode roczniki wyekwipowane do gry w piłkę przez swoich rodziców za całkiem niemałe pieniądze, staną się w przyszłości towarem na sprzedaż, którym będą handlować wyżej wymieniony i pozostali pseudo polonijni działacze MKS-u. Przerabialiśmy to już w dalekiej przeszłości. Zacznijcie myśleć Polonijni bracia . . .

Dodaj komentarz