Końko w Polonii. Trener mówi, że tak!

Wczorajszą wiadomość o przejęciu Polonii przez Marka Końkę rozwija „Gazeta Wyborcza”, której sam zainteresowany potwierdził zainteresowanie tą posadą.

Dogadaliśmy się i na 99 proc. obejmę Polonię. Nie podpisałem jednak jeszcze umowy i do tego czasu nie chcę w tej sprawie wypowiadać szerzej – powiedział „Wyborczej” Końko.

Dominik Lemanek
Dominik Lemanek (fot. Daniel Es Foto)

Według „Gazety” Końko rozstaje się ze Startem Otwock spokojnie. – Moje przejście odbędzie się na zasadzie dżentelmeńskiej umowy, nikt nie będzie robił dodatkowych problemów – przyznał.

„GW” wspólnie z czytelnikami wybiera stołecznego Sportowca Roku 2014. Wśród nominowanych jest nasz serdeczny przyjaciel i bohater „Czarnych Koszul” ostatnich dwóch sezonów Dominik Lemanek. Podziękujmy mu wspólnie za ten ogrom pracy, który wykonał dla Polonii przez ten czas. Głosowanie kończy się o godzinie 14:00. Głosować można tutaj.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Końko w Polonii. Trener mówi, że tak!

  1. Chciałbym w imieniu wszystkich polonistów złożyć serdeczne życzenia z okazji urodzin naszym byłym reprezentantom kraju: Janowi Tomaszewskiemu i piłkarzowi Polonii Ebiemu Smolarkowi. WSZYSTKIEGO NAJ ……………. . :pasy: :pasy:

Dodaj komentarz