Końko blisko finalizacji umowy z Polonią!

Według komunikatu dziennikarza Marka Wawrzynowskiego Polonia ma nowego trenera. Został nim awizowany Marek Końko. Chwilę później informację podała również Monika Wantoła (Ekstraklasa.net).

Marek Końko
Marek Końko (fot. ptsportowa)

Strona Startu Otwock nie potwierdza tych informacji. Z kolei portal 90minut.pl w sekcji dotyczącej aktualnego szkoleniowca III-ligowca wymienia Bartosza Bobrowskiego (obrońca Startu).

Według naszych informacji Końko jest po słowie z działaczami MKS-u i wkrótce powinniśmy się doczekać finalizacji umowy z byłym asystentem Mieczysława Broniszewskiego.

Końko to już czwarty szkoleniowiec w tym sezonie. Poprzednio z „Czarnymi Koszulami” pracowali Piotr Dziewicki, Piotr Szczechowicz i Dariusz Dźwigała.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Końko blisko finalizacji umowy z Polonią!

  1. Marek Końko – przejął Polonię Warszawa w III lidze i doprowadzi ją do IV ligi, a następnie do cudownego kupienia licencji na I ligę.
    Prawdziwy Mojżesz (w sezonie jesiennym zdalnie nadzorował szkolenie młodzieży w MKS)

  2. Michał Maliszewski to prawdziwy wyznawca Polonii Warszawa. To wychowawca młodych prawdziwych Polonistów. To Polonista z krwi i kości. Wiem co mówię. Tylko on nadaje się na trenera I-szej drużyny. :szal:

Dodaj komentarz